İşveren Markası

Philip Morris / Sabancı 6. Kez En İyi İşveren Seçildi

Philip Morris / Sabancı, "Top Employers Instutite" tarafından her yıl verilen "En İyi İşveren" ödülünü bu yıl da alarak 6'ncı kez aralıksız alma başarısı gösterdi.

Her sene yaptıkları uluslararası araştırma ile dünya çapında önde gelen işverenleri değerlendiren Top Employers Instutite, “En İyi İşveren (Top Employer)” sertifikasını almaya hak kazanan şirketleri açıklandı. Sonuçlara göre Philip Morris / Sabancı, bu yıl 6. kez “En İyi İşveren (Top Employer)” sertifikasını aldı. Top Employers Instutite, “ücretlendirme ve yan haklar”, “kariyer gelişimi”, “çalışma koşulları”, “eğitim ve geliştirme” dâhil olmak üzere birçok uygulamayı inceleyerek şirketleri değerlendiriyor.

Hedef Mutlulukla Çalışılan Bir İş Ortamı

Açıklamada görüşlerine yer verilen Philip Morris / Sabancı İnsan Kaynakları Direktörü Iryna Vladimirova, en iyi iş veren alanında yakaladıkları başarıyı devam ettirmenin ve bu alandaki standartlarını yükseltmenin öcelikleri arasıda yer aldığının altını çizdi. Pandemiye rağmen 6’ncı kez üst üste bu ödülü aldıklarını belirten Vladimirova, hedeflerinin, mutluluk ile çalışılan ve her koşulda çalışanların geliştiği bir çalışma ortamı olduğunu vurguladı.

Kentsel Dönüşüm

Editör

İnsan Kaynakları İçerikleri mail: editor@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu