sahibinden.com Avrupa’nın En İyi 20 İşvereni Arasında

sahibinden.com Great Place to Work Enstitüsü tarafından "Avrupa'nın En İyi İşverenleri - Büyük Şirketler Kategorisi"ne seçilen ilk 20 şirketten biri oldu.

2020’de Great Place To Work Enstitüsü tarafından “Türkiye’nin En İyi İşvereni” seçilen sahibinden.com, şimdi de “Avrupa’nın En İyi İşverenleri – Büyük Şirketler Kategorisi”ne seçilen ilk 20 şirket arasına giren ilk Türk şirketi oldu.

Türkiye’de toplamda 5 kez listeye giren sahibinden.com, 2 yıl üst üste birincilik elde etmiş ve geçen yıl ayrıca “Kadınlar için En İyi İşyeri” özel ödülüne de layık görülmüştü.

ÇALIŞAN DENEYİMİ EN BÜYÜK ÖNCELİĞİMİZ

Pandemi koşullarına rağmen yılın ikinci yarısında çalışan memnuniyetinden ödün vermediklerini belirten sahibinden.com İş Destek Genel Müdür Yardımcısı Güntulu Peker, şunları söyledi; “Çalışanlarımızın mutluluğu, kuruma olan bağlılığı ve yüksek motivasyonunun işimizin kalitesine etkisi çok büyük. Kurum kültürü odaklı, olabilecek en iyi çalışan deneyimini sürekli hale getirmek üzere çalışmalar yürütüyor, projeler tasarlıyoruz. Uzaktan çalışmaya geçtiğimiz Mart ayından bugüne aynı çatı altında bulunamasak da, ortak hedeflere ortak motivasyonla ilerlemeyi başardık. Layık görüldüğümüz sıralamalar bu çalışmalarımızın güzel birer yansımasıdır. Bu yıl Avrupa’nın En İyi 20 İşvereni arasına giren ilk Türk şirketi olmanın da gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.”

Etiketler

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı