Çimsa’da Atamalar

Hüseyin Çağlar Kimdir?

Hüseyin Çağlar, İstanbul Atatürk Fen Lisesinden 1991 yılında, Boğaziçi Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden 1996 yılında mezun oldu. Kariyerine Procter & Gamble Türkiye’de başlayan Hüseyin Çağlar, 16 sene boyunca satış ve pazarlama departmanlarında farklı kademelerde ve Türkiye’nin farklı bölgelerinde görev aldıktan sonra üç sene boyunca İsviçre’de P&G Avrupa Genel Merkezinde görev aldı. Hüseyin Çağlar, 2012’de Türkiye’ye Vodafone Türkiye Satış Direktörü görevine getirildi, ardından 2016 yılından bu yana Enerjisa Perakende Şirketlerine Satış Başkanı olarak çalışmaktaydı. Hüseyin Çağlar 1 Kasım 2018 tarihi itibariyle Çimsa Yurtiçi ve Yurtdışı Satış ve Pazarlamadan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı.

Caner Türkyener Kimdir?

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Kimya bölümünden mezun olan Caner Türkyener, kariyerine Çimsa Kayseri Fabrikası’nda Kimya Mühendisi olarak başladı. 01 Nisan 2002 tarihinde Ar-Ge Mühendisi olarak Mersin Fabrikası’na geçiş yaptı ve 2002-2007 yılları arasında Mersin Fabrikası’nda sırasıyla Ar-Ge Mühendisi, II. Tesis Yarı Mamül Üretim Mühendisi ve II. Tesis Yarı Mamül Üretim Şefi olarak görev yaptı. 2007-2012 yılları arasında Eskişehir Fabrikası Üretim Müdürü, 2012-2014 yılları arasında Niğde Fabrikası Fabrika Müdürü olarak görev yapan Türkyener, kısa bir dönem Kayseri Fabrikası Fabrika Müdürü olarak görev yaptıktan sonra 01 Temmuz 2014 tarihinde Kayseri ve Niğde bölgesinden sorumlu Bölge Direktörlüğü’ne, 01 Mayıs 2015 tarihinde Kayseri-Niğde bölgesi Bölge Satış Direktörlüğü’ne, 16 Ocak 2017 tarihinde Hazır Beton’dan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na atandı. Kariyerinin ilk günlerinden itibaren Çimsa’da çalışan Caner Türkyener, 16 Kasım 2018 tarihi itibariyle Çimsa Teknik Genel Müdür Yardımcısı olarak görev almaktadır.

 

Tuğba Çörtelekoğlu Kimdir?

1997 yılında Boğaziçi Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun oldu ve yüksek lisansını University of Leeds’te İnsan Kaynakları alanında tamamladı. Tuğba Çörtelekoğlu, Çimsa İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başlamadan önce SAP Turkey, Doğan Yayın Holding, Arthur Andersen, Betek Boya ve Toyota’da çalıştı. 2013-2018 yılları arasında Betek Boya’da İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev yapan Tuğba Çörtelekoğlu, 02 Ocak 2019 tarihi itibarı ile Çimsa İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcılığı görevine atandı.

 

 

 

 

 

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı