Atamalar

Danone Türkiye’de İki Yeni Atama

Danone Nutricia Anne Bebek Beslenmesi Türkiye Medikal ve Kurumsal İlişkiler Direktörü olan Yalım Üner, Danone Türkiye Genel Sekreterlik görevine atandı.Danone Türkiye Ülke İş Destek Birimi Finans Direktörlüğü görevine ise Cenk Altun getirildi.

Yalım Üner Kimdir?

Yalım Üner

1986 yılında Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden  mezun olan Üner, iş hayatına Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi’nde başladı. 3 sene hekimlik yapan Üner, 1989 yılında Bebek Beslenmesi alanında Medikal Bölge Müdürü olarak çalışmaya başladı. 1994’te Medikal Danışman, 2000’de ise Ürün Müdürü olarak atandı. 2002 yılında Nutricia Türkiye Anne Bebek Beslenmesi Medikal Direktörlüğüne terfi eden Üner, 2007 yılında Ruhsatlandırma sorumluluğunu da üstlendi. 2012’de Orta Avrupa ve Yakın Doğu Bölgeleri AR-GE Direktörü oldu. 2013 yılından bu yana Danone Nutricia Anne Bebek Beslenmesi’nde Medikal ve Kurumsal İlişkiler Direktörü olarak görev yapıyordu.

Cenk Altun Kimdir?

Cenk Altun 

ODTÜ İşletme Bölümü mezunu olan Altun, iş hayatına 1994 yılında Coopers ve Lybrand’de Denetim Uzmanı olarak başladı. 1997 yılında, Pepsi Cola Kazakistan’da Finans Kontrolörü, 1999’da Finansal Raporlama Müdürü ve 2001’de de Finansal Planlama ve Kontrol Müdürlüğü görevlerine getirildi. Danone Süt Ürünleri Türkiye’de 2004 yılında Mali Planlama ve Kontrol Müdürü olarak işe başlayan Altun, 2007 yılından bu yana Danone Türkiye Süt Ürünleri’nde Finans Direktörü olarak görev yapıyordu.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu