Atamalar

Danone Türkiye’de Yeni Atama

Danone Türkiye Ülke İş Destek Birimi İnsan Kaynakları Direktörlüğüne Pınar Çanakçı atandı.

Danone Nutricia Anne Bebek Beslenmesi Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü Pınar Çanakçı, mevcut görevine ek olarak Danone Türkiye Ülke İş Destek Birimi İnsan Kaynakları Direktörlüğüne atandı.

1 Nisan itibariyle yeni görevine başlayacak olan Çanakçı, mevcut sorumluluklarının yanı sıra Danone’nin Türkiye’deki  4 şirketinin yetenek yönetimi, işe alım ve işveren markası yönetimi, gelişim programları, Danone Akademi, ücret ve yan haklar alanlarındaki strateji ve uygulamalarından da sorumlu olacak.

Pınar Çanakçı kimdir?

Marmara Üniversitesi İngilizce Uluslararası İlişkiler Bölümü’nden mezun olan Çanakçı, yüksek lisansını UC Berkeley’de İşletme Bölümü’nde tamamladı. Kariyerine 2001 yılında Mercer HR Consulting’te danışman olarak başlayan Çanakçı, 2004 yılında Ücret ve Yan Haklar Uzmanı olarak işe başladığı Turkcell’de aynı bölümde müdürlük görevini üstlendi. 2008 yılı sonunda Kimberly-Clark firmasında Ortadoğu ve Afrika İnsan Kaynakları Müdürü olarak çalışmaya başlayan Pınar Çanakçı, bu görevine ek olarak 2009 yılında Kimberly-Clark Türkiye İnsan Kaynakları Direktörlüğü’ne atandı. Çanakçı, Eylül2012’den itibaren Danone Nutricia Anne Bebek Beslenmesi’nde İnsan Kaynakları Direktörlüğü görevini yürütmektedir.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu