Atamalar

Ece Tura Eren Kärcher Türkiye’ye Yeni Pazarlama Direktörü Olarak Atandı

Kärcher Türkiye’de Tüketici Ürünleri Yönetimi ve Pazarlama Direktörlüğü görevine Ece Tura Eren atandı. .

Kärcher Türkiye’de Tüketici Ürünleri Yönetimi ve Pazarlama Direktörlüğü görevini Ece Tura Eren devraldı.

Ece Turan Eren Kimdir?

Sabancı Üniversitesi Sanat ve Sosyal Bilimler Fakültesi Ekonomi Bölümü’nden 2005 yılında mezun olan Ece Tura Eren, kariyerine İstanbul Üniversitesi (AUZEF) E-Ticaret ve Pazarlama Bölümü’nde eğitimine devam ederek şekillendiriyor.

Pazarlama ve ürün yönetimi konularında birçok markada görev alarak başarı ve deneyim elde eden Ece Tura Eren, kasım ayında Tüketici Ürünleri Yönetimi ve Pazarlama Direktörlüğü pozisyonuyla Kärcher Türkiye bünyesine katıldı.

Ece Tura Eren, pazarlama ve marka yönetimi, stratejik ürün geliştirme ve satın alma konularında uzmanlaşmış, 15 yılı aşkın deneyime sahip dinamik ve sonuç odaklı bir pazarlama profesyoneli olarak biliniyor. Aynı zamanda hem B2C hem de B2B tüketici segmentlerini hedefleyen perakende, toptan ve e-ticaret kanallarında da deneyim kazanmış olan Eren, marka ve ürün yönetimi, iletişim, ürün geliştirme, dijital pazarlama, çok kanallı pazarlama ve çok uluslu marka uygulamalarında da yetenekli.

Ece Tura Eren, ana dil düzeyinde İngilizce ve başlangıç seviyesinde Fransızca bilmekte olup, kazandığı deneyimleri ve uzmanlığını Kärcher Türkiye’de Tüketici Ürünleri Yönetimi ve Pazarlama Direktörü olarak değerlendirecek.

Kentsel Dönüşüm

Editör

İnsan Kaynakları İçerikleri mail: editor@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu