Atamalar

Garanti Ödeme Sistemlerine Yeni Genel Müdür

Bonus, Miles&Smiles, American Express ve Money Card gibi markaları bünyesinde barındıran Garanti Ödeme Sistemleri A.Ş’nin (GÖSAŞ) Genel Müdürlüğü görevine Çağrı Süzer getirildi.

Çağrı Süzer Kimdir?

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Çağrı Süzer, INSEAD’ın Fransa ve Singapur kampüslerinde öğrenim görerek MBA derecesi almıştır.Kariyerine 2006 yılında Danone’de başlayarak FMCG alanında satış ve ticari pazarlama yöneticiliği yaptan Sürer, 2008-2013 yılları arasında global danışmanlık şirketi McKinsey’de Kıdemli Danışman ve Proje Müdürü olarak görev yaptı.

Mayıs 2013’te Pazarlama Koordinatör’ü olarak Garanti Ödeme Sistemleri bünyesine katılan Çağrı Süzer, ürün yönetimi, CRM, dijital pazarlama ve müşteri memnuniyeti süreç yönetimlerinin sorumluluğunu üstlendi..2015 yılında Garanti Ödeme Sistemleri Dijital Kanallar ve Ticari Kart’lardan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atandı. 2017-2020 yılları arasında BBVA Amerika’da Bireysel Bankacılık’tan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak kariyerine devam etti. Yeni görevinden önce Garanti Ödeme Sistemleri’nde Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak çalışan Süzer, Mayıs 2020 itibarıyla Garanti Ödeme Sistemleri A.Ş’nin Genel Müdür’ü olarak atandı.

 

Kentsel Dönüşüm

Ilaydag

İş hayatı ve insan kaynakları ile ilgili çok çeşitli içerikler

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu