Atamalar

Hayat Kimya’da İki Yeni Atama

Hayat Kimya Hijyen Kategorisi Pazarlama Direktörü olarak 24 Ağustos 2015 tarihi itibariyle görevine getirilen Billur Burkutoğlu, hijyen kategorisi içerisinde yer alan Molped, Molfix, Joly, Evony, Bebem markalarının pazarlama faaliyetlerini yönetecek. 17 Ağustos 2015 tarihi itibariyle görevine başlayan Gani ise; yeni pozisyonunda, tüketici grubu ve yurt dışı iştiraklerin insan kaynakları süreçlerinden sorumlu olacak.

Billur-Burkutoglu-Billur Burkutoğlu Kimdir?

Marmara Üniversitesi İşletme Bölümü Pazarlama Anabilim Dalı mezunu olan Burkutoğlu, yüksek lisansını California Üniversitesi Pazarlama Bölümü’nde tamamladı. Yeni görevinden önce Sütaş, Danone Türkiye ve Nestle’de görev alan Burkutoğlu, son olarak Palfood & Other’da Pazarlama Danışmanı olarak çalıştı.

 

 

Senay-Gani-Şenay Gani Kimdir?

Orta Doğu Teknik Üniversitesi Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi’nden mezun olan Gani, kariyerine Sabancı Holding’te finans ve pazarlama alanlarında başladı. Yeni görevi öncesinde Eczacıbaşı Holding ve Mondelez şirketlerinde İnsan Kaynakları ve Sürekli İyileştirme Müdürü pozisyonlarını üstlenen Gani, son olarak Goodyear Lastikleri İnsan Kaynakları ve Yetenek Yönetimi Müdürü pozisyonlarında görev aldı.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu