Atamalar

Hepsiburada’da İnsan Kaynakları Grup Başkanlığı’na Esra Beyzadeoğlu Getirildi

Hepsiburada.com yeni İnsan Kaynakları Grup Başkanı Esra Beyzadeoğlu oldu.

Hepsiburada.com’un yeni İnsan Kaynakları Grup Başkanı Esra Beyzadeoğlu oldu.

Esra BeyzadeogluEsra Beyzadeoğlu kimdir?

Galatasaray Üniversitesi Endüstri Mühendisliği mezunu Esra Beyzadeoğlu, Sabancı Üniversitesi’nden İşletme Yüksek Lisansına sahip.

İş analizi, proje yönetimi, yönetim ve teknoloji danışmanlığı gibi farklı alanlarda 20 yılı aşkın sektörel tecrübesi bulunan Beyzadeoğlu, çalışma hayatına 2000 yılında Osmanlı Bankası’nda teknoloji organizasyonunda Proje Yetkilisi ve İş Analisti olarak başladı. Ardından Ziraat Teknoloji ve Accenture Consulting’de farklı yönetici kademelerinde çalıştıktan sonra 2011-2018 arasında Akbank Bilgi Teknolojileri’nde Bölüm Başkanı olarak görev yapan Beyzadeoğlu, hepsiburada ailesine katılmadan önce Alternatif Bank’ta Bilgi Teknolojileri, Dijital Bankacılık, CRM ve Operasyonlar’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alıyordu.

IDC Türkiye Teknoloji Sektöründe Kadınlar Ödül Programı’nda ‘Yılın Kadın CIO’su seçilen Beyzadeoğlu’nun Amerikan İş Dünyası Ödülleri kapsamında verilen ‘Stevie Awards For Women In Business’ ve “IT Executive of the Year” kategorilerinde ve Global Women Empowerment and Leadership Zirvelerinde de ödülleri de bulunuyor.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu