Atamalar

Media Markt’ta 2 Yeni Atama

Temmuz 2015’ten bu yana Media Markt Türkiye’de Operasyonlardan Sorumlu Co-COO olarak görev yapan Remko Rijnders, şirkete Operasyonlardan Sorumlu COO olarak atandı. Rijnders, üst yönetimde Media Markt Türkiye İcra Kurulu Başkanı Yenal Gökyıldırım’a bağlı olarak görev yapacak.

Media Markt Türkiye’de Pazarlama Grup Müdürü olarak görev yapan Çağanur Atay Uçtu ise, Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü olarak atandı.

Remko Rijnders kimdir?

Remko Rijnders

Üniversitede iktisat eğitimini tamamladıktan sonra Lidl ve AbS Watson Group’ta Bölge Müdürü olarak edindiği kapsamlı ticari deneyimiyle Media Saturn Holding’e katıldı. Rijnders, grup bünyesindeki kariyerine 2008 yılında, Hollanda’da Mağaza Müdürü olarak başladı. Ardından Media Markt Çin’de dört yıl süresince farklı pozisyonların yanı sıra Satış Direktörlüğü’nü üstlendi. 2013’ten bu yana Media Markt Türkiye Bölge Direktörü olarak görev yapan, Temmuz 2015 yılında Operasyonlardan Sorumlu Co-COO üstlendi. Rijnders, Nisan ayı itibariyle Media Markt’taki görevini Operasyonlardan Sorumlu COO olarak yürütmektedir.

Çağanur Atay Uçtu kimdir?

Çağanur Atay Uçtu

Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Uluslararası İlişkiler bölümünü bittirdi. Çalışma hayatına Anadolu Hayat Emeklilik A.Ş. Pazarlama Departmanı’nda başlayan Uçtu, çizdiği yükselen başarı grafiği ile sırasıyla Anadolu Hayat Emeklilik ve HSBC Türkiye’de görev yaptı. Son 3 yıldır Media Saturn Holding bünyesinde bulunan Media Markt Türkiye’de, sırasıyla “Marka ve Kurumsal İletişim Departman Müdürlüğü” ve “Pazarlama Grup Müdürü” görevlerini yürüttü. Uçtu, 1 Nisan tarihi itibariyle görevine, “Media Markt Türkiye Pazarlama ve Kurumsal İletişim Direktörü’’ olarak devam etmektedir.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu