Mondelēz International Türkiye’den Avrupa’ya Atama

Mondelēz International Türkiye’de Kıdemli Finans Müdürü olarak görev yapan Gökhan Atasoy, Nisan ayı itibarıyla başlayacağı yeni pozisyonunda Almanya, Avusturya ve İsviçre’nin Ticari Finans Direktörlüğünü yürütecek.

Gökhan Atasoy kimdir?

2012 yılında Mondelēz International Türkiye ailesine katılan Gökhan Atasoy, 2020 yılında Türkiye Ticari ve Kategori Finans Kıdemli Müdürü olarak Türkiye iş biriminin tüm kategori ve kanalları için stratejik planlamasında ve performans yönetiminde kilit rol oynadı. 2022 Nisan ayı itibarıyla ise Atasoy, Avrupa’nın en önemli pazarlarından olan Almanya, Avusturya ve İsviçre’nin Ticari Finans Direktörlüğü görevini üstlenecek.

Mondelēz International Türkiye ailesine Finansal Raporlama Müdürü olarak katılan Atasoy, 2013 yılında Mondelēz Global Dönüşüm Programı kapsamında gerçekleştirilen SAP kurulum projesine finans süreçlerinden sorumlu müdür olarak atandı. Mondelēz International Türkiye bünyesinde sırasıyla Finansal Kontrol Müdürü, Dönüşüm Projelerinden Sorumlu Ülke Finans Proje Müdürü, EEMA Bölgesi Proje Müdürü, Türkiye Kıdemli Finansal Kontrol Müdürü olarak önemli sorumluluklar üstlendi. 2019 yılında Doğu Avrupa bölgesinde Sakız&Şeker Kıdemli Kategori Finans (FP&A) Müdürü olarak atanarak Türkiye, Rusya ve Avrasya ülkelerindeki stretejik planlarının yapılmasından ve takibinden sorumlu oldu.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu