Atamalar

Peryön’ün Yeni Genel Sekreteri Emre Tamer Oldu

PERYÖN Türkiye İnsan Yönetimi Derneği'nin Genel Sekreterliği görevine Emre Tamer atandı.

Türkiye İnsan Yönetimi Derneği’nin yeni Genel Sekreteri belli oldu. Sivil toplum yönetimi ve iletişimi alanında uzman bir isim olan ve şimdiye kadar STK’lar için yaptığı strateji, proje tasarımı ve yönetimi çalışmalarıyla tanınan Emre Tamer, PERYÖN Genel Sekreteri görevine getirildi.

Emre Tamer kimdir?

Dumlupınar Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu Emre Tamer, üniversite eğitimi süresince Bilecik Valiliği’nde Proje Yöneticisi olarak görev alarak iş dünyası ve üniversitelerle önemli projeler yürüttü.

Son olarak Gün + Partners’ın STK’larla İletişim Koordinatörlüğü görevini yürüten Emre Tamer, 2016 – 2019 yılları arasında İstanbul Tahkim Derneği (ISTA) Kurucu Genel Sekreterliği görevini üstlendi.

Türk Girişim ve İş Dünyası Konfederasyonu çatısı altında (TÜRKONFED) 2005 – 2016 yılları arasında çeşitli görevlerde bulunan Tamer, aynı yapı içinde yer alan Sektörel Dernekler Federasyonu’nda da (SEDEFED) aktif olarak yer aldı. SEDEFED’de; Genel Sekreter, Avrupa Birliği Uzmanı, Sektörel Ekonomi ve Rekabet Uzmanı pozisyonlarında çalışan Tamer, halen gönüllü olarak SEDEFED Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapıyor.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu