Atamalar

Philips Aydınlatma ve Philips Sağlık Teknolojileri’nde Atama

Philips Sağlık Teknolojileri CEO’su Haluk Karabatak oldu.

Philips’te Sağlık Teknolojileri CEO’luğunu Haluk Karabatak üstlenirken, son üç yıldır Sağlık Hizmetleri, Aydınlatma ve Tüketici Ürünleri sektörlerini barındıran Türk Philips’in CEO’luğunu sürdüren Göktuğ Gür yeni dönemde Philips’in Aydınlatma şirketinin CEO’su görevine atandı.

Haluk Karabatak Kimdir?

Haluk Karabatak

ODTÜ Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Bölümü’nden mezun olan Karabatak, Philips’e katılmadan önce sırasıyla GlaxoSmithKline ve Pfizer’de çeşitli pozisyonlarda görev aldı.

Profesyonel iş hayatına GlaxoSmithKline’da 1998 yılında ürün yöneticisi olarak başlayan Karabatak, daha sonra Pfizer Türkiye’ye iş birim yönetici olarak geçiş yaptı. Bu şirkette Kurumsal Strateji Müdürlüğü, Orta Asya ve Kafkaslar (CauCAR) Bölge Direktörlüğü ve 10 ülkeyi kapsayan Güney Doğu Avrupa Bölgesi Liderliği görevlerini üstlendi.

Göktuğ Gür Kimdir?

Göktuğ Gür

Elektrik Mühendisi olan Gür, 20 yıllık profesyonel yaşamı boyunca, enerji sektöründe imza attığı pazarlama ve çözüme yönelik projeler aracılığıyla, Türkiye’yi de içine alan Orta Asya ve Orta Doğu bölgesinde uzmanlaştı ve pek çok üst düzey yönetim posizyonunda görev yaptı.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu