Atamalar

Signify’ın Yeni “İnsan Kaynakları Direktörü” Benay Köz Oldu

Signify Türkiye, Maghreb ve Batı Afrika İnsan Kaynakları Direktörlüğü’ne Benay Köz atandı.

Dünya genelinde 70’ten fazla ülkede 37 bin çalışanı ile evleri, ofisleri, binaları ve kentsel mekanları dönüştürmede nesnelerin internetini kullanarak akıllı aydınlatma çözümleri üreten ve sektöründe lider olan Signify’ın yeni “İnsan Kaynakları Direktörü” Benay Köz oldu.

Benay KozBerna Köz Kimdir?

Üniversite eğitimini Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi’nde tamamlayan Benay Köz, çalışma hayatına 2006 yılında Royal Executive Search ile başladı. 2006-2007 yıllarında İstanbul Teknik Üniversitesi, İnsan Kaynakları Yönetimi Sertifika Programı’nı bitirmesinin ardından 2007-2009 yılları arasında Bahçeşehir Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimini tamamlayan Köz, Groupama Sigorta A.Ş. & Groupama Emeklilik A.Ş’ye katılarak, 6 yıl boyunca “İnsan Kaynakları Koordinatörü” olarak çalıştı. 2012-2013 yılları arasında Vodafone’da “İnsan Kaynakları Yönetici-İş Ortağı”, Danone’de “İnsan Kaynakları İş Ortağı/İnsan Kaynakları Yöneticisi”, Zurich Sigorta A.Ş’de “İnsan Kaynakları Yöneticisi” olarak görev aldı. 2017-2019 yılları arasında Netaş Telekomünikasyon A.Ş’ de “Teknoloji Bölümü İnsan Kaynakları Müdürü”, 2019 yılından itibaren ise Çelebi Aviation Holding A.Ş’de “Holding IK İş Ortaklığı ve Global Organizasyonel Gelişim süreçlerinden sorumlu İnsan Kaynakları Direktörü” ve “Global Akademi Direktörü” olarak çeşitli sorumluluklar üstlendi.

Benay Köz, Mart 2023 tarihi itibarıyla Signify Türkiye, Maghreb ve Batı Afrika “İnsan Kaynakları Direktörü” olarak şirketin insan kaynakları fonksiyonlarının yönetimini üstlenecek.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu