Atamalar

Teknik Alüminyum’da Yeni Atamalar

Teknik Alüminyum'da yeni atamalar gerçekleşti.

Kurum kültüründeki insan odaklı dönüşümle rekabet gücünü geleceğe taşıyan Teknik Alüminyum, insan ve kültür odaklı rekabet yeteneği ile farklılaşma hedefiyle yürütülen dönüşüm hareketi kapsamında müdür seviyesinde 9 yeni atama gerçekleştirdi.

Cem Aluç Kimdir?

1460443028 Cem Alu

1999 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Makina Mühendisliği bölümünü bitiren Aluç, 2000 yılında aynı okulun Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun oldu. İş hayatına ASSAN Alüminyum’da başlayarak bu şirkette 15 yıl farklı görevler üstlendi. En son ASSAN Planlama Müdürlüğü görevini yürüten Aluç, Üretim Müdürlüğü’ne atandı.

 

Ali Ulus Kimdir?

1460443019 Ali UlusOS-KO Alüminyum ve ASSAN Alüminyum’da stajyerlik yaparak çalışma hayatına atılan Ulus, sonrasında İTÜ Rektörlüğü, TÜBİTAK, Hisar Çelik, Alke Makine, GEDİK gibi şirketlerde görev yaptı. Teknik Alüminyum’dan önce yaklaşık 5 yıl ASSAN Alüminyum’da Üretim Müdürlüğü görevini yürüten Ali Ulus, Ürün ve Proses Geliştirme Müdürlüğü’ne atandı.

 

Eren Atalay Kimdir? 

1460442968 Eren Atalay

1996 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Metalurji Mühendisliği Bölümü’nü bitiren Atalay, 2000 yılında çalışma hayatına atıldı. TEBA, TEKBAŞER şirketlerinde satış konusunda uzmanlaştıktan sonra Alüminyum Ticaret Şirketinin ortaklığını yürütmekte olan Atalay, İç Piyasa İnşaat Distribütör Satış Müdürlüğü’ne atandı.

 

 

Erhan Ceyhan Kimdir?

1460443027 Erhan Ceyhan

Almanya’da Alcatel-SET’te Proje Mühendisi olarak çalışma hayatına atıldı. 28 yıllık tecrübesini Erdemir Demir- Çelik Fabrikası, ASSAN Alüminyum, Mitaş Enerji, Hisar Çelik Döküm, MMK Metalürji ve Liman İşletmeleri gibi sektörün önemli firmalarında kazanan Ceyhan, Teknik Müdür olarak atandı.

 

 

İsmail Özcan Kimdir?

1460442995 ismail ozcan

1990 yılından Uludağ Üniversitesi’nden mezun oldu. Çalışma hayatı boyunca bilgi işlem üzerine yoğunlaşan Özcan, Teknik Alüminyum’dan önce TAM Bilgisayar, Dünya Halı, TELSİM, Toprak Leasing, Star TV, Probil, Arzum, Sevenhill, DünyaGöz ve CEYO’da görevler aldı. Özcan, Teknik Alüminyum’da Bilgi Sistemleri Müdürlüğü görevine getirildi.

 

 

Hakan Tugal Kimdir? 

1460443033 Hakan Tugal

2001 yılından bugüne çalışma hayatında yer alan, satış becerilerini İŞ-TİM Telekomünikasyon, İNTEMA, KOÇTAŞ ve ESSELTE LEITZ şirketlerinde kazanan Tugal, Dış Piyasa İnşaat Distribütör Satış Müdürü olarak görevlendirildi.

 

 

Yurdaer Demirel Kimdir?

1460443004 Yurdaer Demirel

Yapı Kredi Bankası’nda çalışma hayatına başlayan Demirel, daha sonra uzun yıllar Abdi İbrahim İlaç Sanayi ve ASSAN’ın farklı markalarında görevler aldı. En son ASSAN Panel Sanayi Şirketi’nde Muhasebe Müdürlüğü görevini yürüten Demirel, Finansal Kontrol Müdürü olarak atandı.

 

 

Okan Özat Kimdir?

1460443003 Okan zat 2

1999 yılından Yıldız Teknik Üniversitesi Endüstri Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Özat, çalışma hayatına NEBİM Software şirketinde İstanbul ERP Proje Uzmanı olarak başladı. Daha sonra AMANO Electronics, Eczacıbaşı, ASSAN ve YAPIRAY şirketlerinde farklı departmanlarda görevler alan Özat, Dolaylı Ürünler Tedarik Müdürlüğü görevine getirildi.

 

Cenk Öneren Kimdir?

1460443121 CenkOneren 2

2000 yılında İstanbul Üniversitesi Mühendislik Fakültesi’nden mezun olan Öneren, iş yaşamına tekstil sektöründe satış uzmanı olarak başladı. Sonrasında Begart Ev Gereçleri şirketinde yaklaşık 9 yıl Satış Müdürlüğü yapan, buradan Teknik Alüminyum’a geçip Satış Uzmanlığı, İç Satış Takım Liderliği ve İç Denetim Yöneticiliği gibi farklı pozisyonlarda görevler alan Öneren, kariyerine Teknik Alüminyum’da İş Süreçleri Müdürü olarak devam ediyor.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu