Yıldız Holding Yeni Kurumsal İletişim Direktörü Tuğçe Altınsoy

Yıldız Holding Kurumsal İletişim Grup Direktörlüğü görevine Tuğçe Altınsoy getirildi.

Yıldız Holding’in Kurumsal İletişim Grup Direktörü Tuğçe Altınsoy oldu. Tuğçe Altınsoy, önümüzdeki dönemde Yıldız Holding’in tüm iletişim süreçlerinden sorumlu olacak.

Tuğçe Altınsoy kimdir?

Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü mezunu Tuğçe Altınsoy, kariyerine üniversite yıllarında TRT Ankara’da muhabir olarak başladı. 2001-2003 yılları arasında İş Bankası iştiraklerinden İşnet A.Ş.’de Web Editörü olarak çalışan Altınsoy, 2003-2009 yılları arasında Bersay İletişim Danışmanlık’a bağlı Kesişim Yayıncılık’ta Kıdemli Editör olarak çalıştıktan sonra 2009-2013 yılları arasında PARA Dergisi’nde gazetecilik yaptı. 2010 yılında Columbia Üniversitesi’nin Citi Group iş birliğiyle dünya çapında ekonomi gazetecileri için açtığı “Citi Journalistic Excellence Award” yarışmasında Türkiye’den birinci seçilerek New York’ta bulunan Columbia Üniversitesi Gazetecilik Yüksekokulu’nda eğitim hakkı kazanan Altınsoy, 2013-2017 yılları arasında sırasıyla Turkcell’de Kıdemli Kurumsal İletişim Uzmanı, Ogivly PR’da Account Direktörü ve Sütaş’ta Kurumsal İletişim Yöneticisi olarak görev yaptı. Altınsoy, Yıldız Holding’e katılmadan önce Siemens Türkiye’de Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yapıyordu.

Tuğçe Altınsoy Yıldız Holding Kurumsal İletişim Grup Direktörü olarak, Yıldız Holding’in tüm iletişim stratejilerinin oluşturulmasına ve uygulanmasına liderlik edecek.

Etiketler

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı