İK Blog

Kendinizi Geliştirmek İçin Yararlanabileceğiniz 7 Online Kaynak

Kişisel gelişim için yararlanılabilecek kaynaklar neler?

Yaşadığımız yüzyılın en büyük icadı olan internet, bizlerin kullanım amaçlarına göre ikiye ayrılıyor; boş vakit öldüren ya da faydalanılacak en büyük kütüphane. Biz ise bugün eğitici faaliyet olan kısmını tercih ederek İK Magazin ekibi olarak sizler için farklı konularda eğitim alabileceğiniz pratik, hızlı ve kolay online eğitim kaynaklarını bir araya getirdik.

İşte evden eğitim alabileceğiniz 7 hızlı online kaynak;

Duolingo: En popüler dil eğitim sitelerinden biri olan Duolingo, İngilizce başta olmak üzere bir çok farklı dilde eğitim veriyor. Türkçe dil seçeneğinin bulunması ise güzel bir ayrıcalık.

Duolingo3

Voscreen:  Video tabanlı bir eğitim sunan Voscreen, temel seviyede ingilizceniz varsa pratik yapmak için çok faydalı olacak. Film sahneleri izleme seçeneği ile keyifli bir öğrenim sunmakta.

vosreen

edX: Dünyanın en iyi ve popüler üniversiteler standardında, değişik başlıklarla ilgi çeken edX, oturduğunuz yerden sizleri üniversite derslerine eşlik ettirecek.

sss

Udemy: Ücretli ücretsiz eğitim sunan en popüler sitelerinden biri olan Udemy,girişimcilikten pazarlamaya kadar birçok video ve içeriği sitesinde bulunduruyor. Ayrıca kendi eğitim programlarınızı da hazırlayıp Udemy’ye koyarak fiyatlandırabilirsiniz.

udemy

Digital Photography School: Fotoğrafçılığa merakınız varsa bu tam size göre bi program. Forumlar, yeni nesil sosyal ağlar dolayısıyla kullanılmıyor olsa da burada aktif forumlarda da bilgi sahibi olabiliyor, tartışmalara katılabiliyorsunuz.

digital

Khan Academy: Global bir eğitim sitesi olan Khan Academy,türkçe dil eğitim seçeneği bulunan tamamen ücretsiz olan içinde  100.000’den fazla eğitime ulaşabileceğiniz pratik bir site.

khanacadmy

 Fast Company – MBA: İş dünyası ve hayata yönelik eğitim sağlayan Fast Company – MBA, bir çok önemli şirketin üst düzey yöneticisinin kısa videoları sayesinde 30 saniyede öğrenme vaatinde bulunuyor.

fast companyyy

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu