Atamalar

Abdi İbrahim’de Yeni Atama

Dr. Mustafa Oğuzcan Bülbül, Abdi İbrahim İnsan Kaynakları, Kurumsal İletişim ve Sürdürülebilirlik Grup Başkanı oldu.

Abdi İbrahim, organizasyon yapısında önemli bir değişiklik yaparak, İnsan Kaynakları, Kurumsal İletişim ve Sürdürülebilirlik alanlarını tek bir çatı altında birleştirdi. 2019 yılından bu yana Abdi İbrahim’de Kurumsal İlişkiler, Sürdürülebilirlik ve İletişim Direktörü olarak görev yapan Dr. Mustafa Oğuzcan Bülbül, 1 Ocak 2024 tarihinden itibaren bu yeni oluşturulan pozisyonda İnsan Kaynakları, Kurumsal İletişim ve Sürdürülebilirlik Grup Başkanı olarak görev yapacak.

Dr. Mustafa Oğuzcan Bülbül Kimdir?

ikmagazin Oguzcan BulbulAbdi İbrahim’in yeni İnsan Kaynakları, Kurumsal İletişim ve Sürdürülebilirlik Grup Başkanı Dr. Mustafa Oğuzcan Bülbül, 2001 yılında Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü’nden onur derecesi ile mezun oldu. Aynı yıl, Rekabet Kurumu tarafından düzenlenen giriş sınavını kazanarak “Rekabet Uzman Yardımcısı” olarak göreve başladı. 2005 yılında Rekabet Uzmanlığı’na terfi eden Dr. Bülbül, Rekabet Kurumu Birinci Denetim ve Uygulama Dairesi Başkanlığı’nın sorumluluk sahasına giren sektörlere ait dosyalarda görev aldı. 2009 yılında yüksek onur derecesi ile Columbia Üniversitesi, Uluslararası İlişkiler ve Kamu Yönetimi Fakültesi’nde “Uluslararası Enerji Politikaları ve Yönetimi” yüksek lisans eğitimini tamamlayarak Türkiye’ye döndü.

2018 yılında Hacettepe Üniversitesi İşletme Fakültesi Finans Bölümü’nde “Rekabet Cezalarının Halka Açık Şirketlerin Hisse Senedi Fiyatlarına Etkisi” tezi ile doktor unvanını alan Dr. Bülbül, Anadolu Efes’te 9 yıl boyunca görev yaptı. Burada, rekabet hukuku başta olmak üzere şirketin yasal uyum risklerini, iletişim faaliyetlerini ve sürdürülebilirlik stratejilerini yönetti.

2019 tarihinden itibaren Abdi İbrahim’de Kurumsal İlişkiler, Sürdürülebilirlik ve İletişim Direktörlüğü görevini başarıyla yürüten Dr. Mustafa Oğuzcan Bülbül, 1 Ocak 2024 itibarıyla yeni görevinde Abdi İbrahim’in İnsan Kaynakları, Kurumsal İletişim ve Sürdürülebilirlik Grup Başkanı olarak sorumluluk alacak. İleri düzeyde İngilizce bilen Dr. M. Oğuzcan Bülbül, evli ve iki çocuk babasıdır.

Kentsel Dönüşüm

Editör

İnsan Kaynakları İçerikleri mail: editor@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu