Atamalar

Danfoss’ta İki Yeni Atama

Isıtma, soğutma ve motor kontrol sistemleri alanında faaliyet gösteren Danfoss’un Türkiye organizasyonunda iki büyük atama gerçekleştirildi. Kısa süre önce Türkiye Genel Müdürlük görevini yürüten Levent Taşkın’ın Ortadoğu, Afrika ve Türkiye (TMA Bölgesi) Bölge Başkanlığı görevine getirilmesinin ardından organizasyonel yapıda değişikliğe gidildi.

Danfoss bünyesinde Motor Kontrol Sistemleri Segmenti Satış Direktörü olarak görev yapan Emre Gören, Danfoss Türkiye Genel Müdürü olarak atandı. Gören, yeni görevinin yanı sıra Danfoss Türkiye Motor Kontrol Sistemleri Segmenti Satış Direktörlüğünü de yürütmeye devam edecek.

Levent Taşkın’ın Genel Müdürlük ile birlikte yürüttüğü Isıtma Segmenti Satış Direktörlüğü görevine, Taşkın’ın TMA Bölgesi Başkanı olmasından ardından Danfoss içerisinden bir atama yapıldı. 2006’da beri Danfoss Isıtma Segmenti Satış Müdürü olan Serhan Günel, Danfoss Türkiye Isıtma Segmenti Satış Direktörü olarak atandı.

 

Serhan Günel Kimdir?

Serhan Günel Makine Mühendisliği lisans eğitimini Gaziantep Üniversitesi’nde tamamlayan Günel, iş hayatına Bakü-Tiflis -Ceyhan Petrol Boru Hattı’nda saha mühendisi olarak başladı. 2006 yılında Danfoss’ta Isıtma Servis Müdürü olarak göreve başlayan Günel, Danfoss Türkiye Isıtma Segmenti Satış Müdürü olarak görev almaktaydı.

 

 

Emre Gören Kimdir?

Emre Goren

Y.T.Ü. Elektrik Mühendisliği bölümü mezunu olan Gören, 2011 yılında Koç Üniversitesi’nde İşletme alanında yüksek lisansını tamamladı. Kariyerine elektrik ve otomasyon alanında başlayan Gören, 2006-2014 yılları arasında Siemens’te Satış Müdürü olarak görev aldı. 2014 yılında bir Danfoss firması olan Vacon’un Türkiye organizasyonunu kurdu. Gören, 2015 yılından itibaren Danfoss Türkiye Motor Kontrol Sistemleri Satış Direktörü olarak görev almaktaydı.

 

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu