Atamalar

Itelligence Türkiye’de 2 Yeni Atama

Itelligence Türkiye Stratejik Satışlar Müdürü Ayça Konak olurken, İtelligence Türkiye Sektör Satış Yöneticisi pozisyonuna Gökçe Serim getirildi.

Ayça Konak Kimdir?

Ayça Konak

İstanbul Üniversitesi İngilizce İktisat bölümü mezunu olan Konak,  IT sektöründe 20 yılı aşkın yöneticilik tecrübesine sahip. Ağırlıklı olarak stratejik satış yönetimi pozisyonlarında görev alan Konak, 2008 yılında Hewlett Packard firmasında Birim Yöneticisi olarak çalıştı. Aynı zamanda aralarında Siemens, Probil ve Orange firmalarının da yer aldığı birçok uluslararası şirkette görev aldı. 2010 yılından bu yana SAP Türkiye’de Kıdemli Müşteri ve Sektör Satış Yöneticisi olarak görev yapıyordu.

 

Gökçe Serim Kimdir?

Gökçe Serim

Koç Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, İşletme Bölümü’nü bitirdikten sonra Galatasaray Üniversitesi Pazarlama ve Lojistik Yönetimi Bölümü yüksek lisans programını tamamladı. Kariyerine 2002 yılında Ford Otomotiv Sanayi’de başlayan Serim, Hewlett Packard, Turkcell ve CA Technologies gibi önemli firmalarda üst düzey görevlerde yer aldı. 2012’den bu yana SAP Türkiye SAP Business One Kanal Satış Yöneticisi olarak görev yapıyordu.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu