Atamalar

Koton’un Yeni CCO’su Belli Oldu

Koton, yönetici kadrosunda yeni bir atama gerçekleştirdi. Moda ve perakende sektörünün deneyimli ismi Richard Isham Sardouk, Koton’da CCO olarak göreve başladı.

Richard Isham Sardouk Kimdir?

Richard Isham Sardouk

Paris ESMOD Fashion School Güzel Sanatlar Fakültesi Desen& Tasarım bölümünden mezun olan Sardouk, 2014 yılından bu yana WGSN küresel danışmanlık hizmetleri bünyesinde ‘Executive Vice President’ olarak çalıştı. Sardouk, 20 yılı aşkın kariyer hayatında; New York, Paris ve Londra’da bulunan dünya çapındaki birçok firmanın tasarım ve trend liderliğini yaptı.

Stylesight’ta CCO görevini üstlenerek Asya, Avrupa ve Amerika ofislerinde, trend analizi, trend takibi ve pazar araştırmaları konusunda çalışmalar yapan Sardouk, bu rolün öncesinde ise Stylesight’ta trend takibinden sorumlu ‘Senior Vice President’ olarak çalıştı.

Stylesgiht’a katılmadan önce Victoria’s Secret’ta Tasarım Direktörlüğü görevini üstlenen Sardouk, Victoria’s Secret’tan önce Promostyl Americas firmasının Yönetim Direktörü olarak çalıştı. Ayrıca Promostyl France’da ‘Creative Director’ görevinde bulundu.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu