La Lorraine’e Yeni Türk Yönetici Atandı

La Lorraine Türkiye Genel Müdürü Burak Deniz bundan sonra Ortadoğu ve Kuzey Afrika Genel Müdürü olarak görev yapacak.

Belçika’nın ünlü ekmek ve kruvasan markası La Lorraine, Türkiye yatırımlarını bir üst seviye çıkardı ve çevre ülke operasyonlarını Türkiye’den yönetme kararı aldı. 2020 sonuna kadar 5 yıl içindeki toplam yatırımı 100 milyon Euro seviyesine ulaşacak şirket, La Lorraine Türkiye Genel Müdürü Burak Deniz‘i de bu operasyonların başına getirdi. Burak Deniz, bundan sonra La Lorraine Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika Genel Müdürü olarak görev yapacak.

Manisa’da hayata geçirdiği fabrikasında çeşitli ekmekleri, kruvasanları ve börekleri donuk olarak üreten ve sunan La Lorraine, Türk lezzetlerini yurtdışına ihraç etmeye de başladı. Yatırımlarına devam ederek büyüyen La Lorraine’in Ortadoğu ve Kuzey Afrika üssü ise Türkiye olacak.

Hızlı tüketim ürünlerinde 22 yıllık yönetim tecrübesine sahip olan La Lorraine Türkiye, Ortadoğu ve Kuzey Afrika (MENAT) Genel Müdürü Burak Deniz, daha önce Unilever’in yurtiçi ve yurtdışı operasyonlarında uzun yıllar görev aldı. Son olarak 2010-2014 yılları arasında Unilever’in dondurma kategorisinde Dubai merkezli olarak Orta Doğu operasyonlarından sorumlu ülke müdürü olarak çalıştı. Burak Deniz, Genel Müdür olarak 5 yıl içinde La Lorraine’in kuruluşundan başlamak üzere Türkiye yatırımlarını yürüterek markanın hızlı büyümesinde rol aldı.

 

Etiketler

Ilaydag

İş hayatı ve insan kaynakları ile ilgili çok çeşitli içerikler

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı