Atamalar

Nestlé Türkiye’den Global Atama

Nestlé Türkiye İçecekler İş Birimi Genel Müdürü Pınar Öney Bilsel, Nestlé Global Dijital ve Sosyal Medya Hizmetleri Lideri olarak atandı.

Nestlé Türkiye‘de 2016 yılından bu yana; İçecekler İş Birimi Genel Müdürü olan Pınar Öney Bilsel, Global Dijital ve Sosyal Medya Hizmetleri Lideri olarak görev yapacak. Bilsel, Nestlé’nin İsviçre Vevey’deki Global Merkezindeki yeni rolünde; tüm Nestlé markalarına ve pazarlarına değer sağlama vizyonu ile dünya genelindeki 7 ülkede bulunan merkezlerden verilen Pazarlama, Digital ve Sosyal Medya alanlarındaki hizmetlerin geliştirilmesi ve yaygınlaştırılmasına liderlik edecek.

Nestlé Türkiye’de 11 yıllık Yiyecek & İçecek pazarlama deneyiminin ardından 2007 yılında İş Geliştirme Müdürü olarak katılan Bilsel, kariyeri boyunca farklı pozisyonlarda sorumluluklar üstlendi. Çeşitli yöneticilik pozisyonlarının ardından 2016 başında Nestlé Türkiye İçecekler Genel Müdürü olarak görev yapmaya başladı. Nescafé Xpress ile Türkiye’de içime hazır soğuk kahve kategorisinin yaratılmasına öncülük eden; Nescafé 3ü1 Arada’nın iletişim çalışmalarında getirdiği yeni yaklaşımla önemli başarılara imza attı.

Kentsel Dönüşüm

Ilaydag

İş hayatı ve insan kaynakları ile ilgili çok çeşitli içerikler

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu