Atamalar

Nutricia Anne Bebek Beslenmesi’nde İki Yeni Atama

Nutricia Anne Bebek Beslenmesi’nde iki yeni atama gerçekleşti.

Danone Nutricia Anne Bebek Beslenmesi Türkiye’nin Finans Direktörlüğü görevine Timuçin Gültekin getirilirken, firmanın Medikal Direktörü ise Atakan Özdemir oldu.

Timuçin Gültekin Kimdir?

Timuçin Gültekin

ODTÜ İktisat Bölümü’nde lisans eğitimini tamamlayan Gültekin, Loyola Üniversitesi Finans Bölümü’nde ise yüksek lisans derecesi aldı. İş hayatına 1991 yılında Türkiye İstatistik Kurumu’nda başladı. Pamukbank’ta İç Denetçi olarak görev yaptıktan sonra kariyerine, Axa Oyak Hazine ve Banka Müdürü ve Airfel İmalat Finans Direktörü olarak devam etti. 2013’ten bu yana, Sırma Grup’ta Finans Direktörü olarak çalışıyordu. Gültekin, Danone Nutricia Anne Bebek Beslenmesi’nde Mayıs ayı itibariyle yeni görevine başladı.

Atakan Özdemir Kimdir?

Atakan Özdemir 

Ege Üniversitesi Kimya Mühendisliği bölümünden mezun olan Özdemir, yüksek lisans eğitimini Liverpool Üniversitesi Operasyon&Tedarik Zinciri Yönetimi Bölümü’nde tamamladı. Kariyerine 1999 yılında saha L’Oreal Saha Satış Yöneticisi olarak başlayan Özdemir, 2001 yılında Marka Müdürlüğüne terfi etti. 2006 yılında başladığı Novartis’te Aşı Birimi Ülke Müdürlüğü dahil farklı rollerde görev yaptı. 2013 yılında Actavis’te Pazarlama ve Satış Direktörü olan Özdemir, 2015’ten bu yana Allergan firmasının Afrika ve Ortadoğu Bölgesi Projeler ve İş Geliştirme Direktörü olarak çalışıyordu. Özdemir, Danone Nutricia Anne Bebek Beslenmesi’nde Mayıs ayı itibariyle yeni görevine başladı.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu