Atamalar

Philips’te İki Yeni Atama

Philips’te iki yeni atama gerçekleşti.

Philips Türkiye’nin Marka ve Entegre İletişim Müdürü Rengin Erdinç olurken, Philips Aydınlatma’nın Ortadoğu ve Türkiye’deki Marka ve Entegre İletişim Müdürlüğü görevini Ebru Bilge üstlendi.

Rengin Erdinç Kimdir?

Rengin Erdinç

Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü’nden lisans ve yüksek lisans derecesi alan Erdinç, iş hayatına 16 yıl önce atıldı. Kurumsal iletişim ve pazarlama alanlarında uzmanlaşan ve ödüllü projelere imza atan Erdinç, sırasıyla İnci Holding, Arya Sponsorluk, Doluca, De Beers, Diversey, DuPont Türkiye, Chemours şirketlerinde Kurumsal İletişim Müdürü olarak görev yaptı. Erdinç yeni görevinde Philips Türkiye’nin Marka ve İletişim Müdürlüğü görevini üstlenecek.

 

Ebru Ertan Bilge Kimdir?

Ebru Ertan Bilge

Louisiana Eyalet Üniversitesi İşletme Bölümü’nü bitiren Bilge, iş hayatına 17 yıl önce atıldı. Kurumsal iletişim ve pazarlama alanlarında uzmanlaşan ve ödüllü projelere imza atan Bilge, yedi yıl boyunca BP Petrolleri’nde pazarlama ve ticari pazarlama alanlarında çeşitli görevlerde yer aldı. 2007 yılında Philips’e transfer olan Bilge, Ağustos 2014’te Türk Philips’in tüm marka ve iletişim çalışmalarının sorumluluğunu üstlendi. Bilge, yeni yapılanma sonrasında Philips Aydınlatma’nın Ortadoğu ve Türkiye’deki Marka ve Entegre İletişim Müdürlüğü görevini yürütecek.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu