Atamalar

Sabiha Gökçen Havalimanı’nda CEO Ataması

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Terminal İşletmesi CEO'luğuna vekaleten Berk Albayrak getirildi.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Terminal İşletmesi’nde üst düzey atama gerçekleşti. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı Terminal İşletmesi (İSG) Üst Yöneticiliğine (CEO) vekaleten Berk Albayrak getirildi.

İSG) Üst Yöneticiliğine (CEO) vekaleten Berk Albayrak getirildi.İSG’den yapılan açıklamaya göre, Malaysia Airports, Ersel Göral’ın istifasının ardından İSG CEO’luğuna 27 Nisan’dan geçerli olmak üzere Teknik Hizmetler Direktörü Berk Albayrak’ın vekaleten atandığını duyurdu.

Berk Albayrak, CEO’luk görevini Teknik Hizmetler Direktörlüğü görevi ile birlikte yürütecek.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Malaysia Airports Grup CEO’su Dato’ Mohd Shukrie Mohd Salleh, görevden ayrılan Ersel Göral’ın 3,5 yıldır İSG’nin kaydettiği ilerlemenin ve büyümenin ayrılmaz bir parçası olduğunu belirterek, “Yönetim Kurulu ve şirket yönetimi olarak çalışmaları ve liderliği için içtenlikle teşekkür ediyor, kendisine gelecekteki girişimlerinde başarılar diliyoruz.” ifadelerini kullandı.

Berk Albayrak kimdir? 

Berk Albayrak, İSG’de 11 yıldır çeşitli kademelerde görev yaptı. İnşaat mühendisliği eğitimi alan Albayrak’ın önceki iş deneyimleri arasında Limak ve GMR Ortak Girişimi’nde departman yöneticiliği, DHMİ Türkiye’de inşaat bölümü direktörlüğü ve Baki Şirketler Grubu’nda proje müdür yardımcılığı gibi pozisyonlar bulunuyor.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin İş Dünyası İnsan Kaynakları Haber İçerik Platformu

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu