Atamalar

Signify Yeni İK Direktörü Açıklandı

Signify’a yeni İK Direktörü ataması yapıldı. Dünyada 130, Türkiye’de 90 yılı aşkın süredir faaliyet gösteren Signify’ın yeni İnsan Kaynakları Direktörü Hande Altan oldu.

Aydınlatma sektörünün önemli şirketlerinden Signify, Hande Altan ile yollarını birleştirdi. 2021 yılı mart ayı itibariyle Signify bünyesinde İK Direktörü olarak görevine başlayan Hande Altan, Türkiye ve Magrep bölgelerinden sorumlu olacak.

signify yeni ik direktoru hande altan
Signify İK Direktörü Hande Altan.

Signify Yeni İK Direktörü Hande Altan kimdir?

Ortaokul ve lise eğitimini Robert Kolej’de tamamlayan Hande Altan, lisans eğitimine Boğaziçi Üniversitesi’nde psikoloji alanında devam etti.

2008 yılında Doğuş Üniversitesi’nde klinik psikoloji yüksek lisansını tamamladıktan sonra 2 yıl boyunca klinik psikolog olarak ergen ve yetişkinlerle çalıştı.

2010 yılında kariyerine insan kaynakları alanında devam etmeye kararı aldı ve Nisan 2010’da D&R’da (Doğan Müzik & Kitap A.Ş.) İnsan Kaynakları Uzmanı olarak çalışmaya başladı.

Altan, Kasım 2010’da Roche Diagnostik’e geçerek 9 yıl süren yolculuğunda hem insan kaynakları hem de iç & dış iletişim alanlarında görevlerini sürdürdü. Roche’ta en son hem Türkiye hem de Kazakistan’dan sorumlu Kıdemli İnsan Kaynakları İş Ortağı olarak çalışmaktaydı.

2019 yılı sonunda İK Lideri olarak Johnson & Johnson’da hem medical cihazlar hem de tüketici gruplarında yönetim ekibi üyesi olarak görevine devam etti.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin İş Dünyası İnsan Kaynakları Haber İçerik Platformu

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu