Atamalar

Teknik Alüminyum’da Yeni Atamalar

Teknik Alüminyum’da direktör seviyesinde atamalar gerçekleşti.

Teknik Alüminyum Genel Müdür görevini Mehmet Arbek Akay’ın üstlenmesinin ardından, şirketin liderlik ekibine Direktör seviyesinde dört atama gerçekleştirildi.

Daha önce Teknik Alüminyum bünyesinde Mali İşler Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Kemal Mert Demirci, Satış ve Pazarlama Direktörü olarak atanırken, Satınalma ve Lojistik Direktörüğü görevine Aydın İzgialp, Mükemmellik Merkezi Direktörülüğü görevine Muhammet Fuat Orhan, Mali İşler Direktörülüğü görevine ise Hakan Sahillioğlu getirildi.

Kemal Mert Demirci Kimdir?

Kemal Mert Demirci

2004 yılından bu yana görev yaptığı Teknik Alüminyum’da, Satış, Üretim ve Stratejik Planlama alanlarında yönetim sorumluluğu üstlendikten sonra, son olarak Mali İşler Genel Müdür Yardımcılığı görevini yürütüyordu. 11 yıldır Teknik Alüminyum’da farklı roller üstlenen Demirci, 2010 yılından beri TALSAD Türkiye Alüminyum Sanayicileri Derneği yönetim kurulu üyeliği ve 2 yılda bir düzenlenen Alüminyum sempozyumlarında da 6 yıldır yürütme kurulu üyeliği yapmaktadır.

 

Aydın İzgialp Kimdir?

Aydın İzgialp

Çalışma hayatına sigorta sektöründe başlayan İzgialp, daha sonra Berdan Tekstil’de İhracat Müdürlüğü görevine getirildi. Dış ticaret ve lojistik alanında farklı kurumlarda yönetim sorumlulukları üstlendi. İzgialp son olarak, lojistik sektöründe Akansel A.Ş.’nin Genel Müdürü olarak görev yapıyordu.

 

 

Muhammet Fuat Orhan Kimdir?

Muhammet Fuat Orhan

E.C.A Elginkan ve 10 yılı aşkın Brisa gibi kurumlarda kalite, üretim, endüstri mühendisliği alanlarında görev almasının ve Sabancı Holding 6 Sigma proje yarışma jüriliği yapmasının ardından, Assan Alüminyum’da Proje Yönetim Müdürü olarak görev yaptı. Altı Sigma Karakuşak olan Orhan, son olarak Yünsa bünyesine Endüstri Mühendisliği Müdürü görevini yürütüyordu.

 

Hakan Sahillioğlu Kimdir?

Hakan Sahillioğlu

Çalışma hayatında Yapı Kredi Bankası bünyesinde 8 yıl müfettiş olarak görev yapan Sahillioğlu, sonrasında bankacılıkta şube yönetimi odaklı görev yaptı. Akbank bünyesinde Hasanpaşa ve Üsküdar Şube Müdürlüklerini yüklenen Sahillioğlu, son olarak Akbank Çekmeköy Şube Müdürü olarak görev yapıyordu.

 

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu