İK Televizyonu

Ev Nasıl Bulunur?

Son dönemde ev fiyatları ve kiralardaki artış sonrası 'ucuz ev var mı? ev nasıl bulunur?' soruları sıkça sorulmaya başlandı.

Son dönemde ev fiyatları ve kiralardaki artış sonrası tüketiciler nezdinde kiralık veya satılık ev bulmak iyice zorlaştı. Online alışveriş platformu sahibinden.com, hızlı ve kolay alışveriş konseptini mizahi bir yaklaşımla vurguladığı reklam filminde ev nasıl bulunur sorusunu mizahi bir yaklaşımla yanıtladı.

Hazırlanan reklam filminde, en imkansız görünen özelliklere sahip evin bile sahibinden.com’da bulunabileceği vurgulanıyor.

Prenses için imkansızı başaran şövalye

“İmkansızı İste” adlı yeni reklam filminde kralın kızıyla evlenmek için düelloya tutuşan genç şövalyenin hikayesi anlatılıyor. Rakibini yenen genç adamın karşısına aşması gereken bir engel daha çıkıyor. Kral ondan kızını yaşatması için bulunması imkansız bir evi tarif ediyor. Bu şartın yerine getirilemeyeceği ve genç adamın prensesle evlenmekten vazgeçeceği düşünülse de, genç şövalye aradığı tüm özelliklere sahip evi sahibinden.com ile kolayca buluyor.

Kentsel Dönüşüm

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu