Atamalar

Treo Bilgi Teknolojileri’nde İki Yeni Atama

Treo Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Alpay Yüksel getirilirken, Treo Operasyon’dan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine Hakan Aysel atandı.

Alpay Yüksel kimdir?

Alpay Yüksel

İstanbul Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Yüksel, Yeditepe Üniversitesi’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. 1994 yılında sektöre adım atan Yüksel, 1997-2002 yılları arasında Microsoft’ta çalıştı. 2003-2004 yıllarında Denizbank’ın teknoloji şirketi Intertech’de Satış Müdürü olarak görev yaptı. 2005 ile 2013 yılları arasında da Probil ve Netaş’ta Satış Direktörü olarak görev yapan Yüksel, 2013-2015 yılları arasında Teknoser’de Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yaptı. Son olarak 2015 yılı içerisinde Aruba Territory Manager olarak çalıştı.

Hakan Aysel Kimdir?

Hakan Aysel

2004 yılında Marmara Üniversitesi’nden mezun olan Aysel, Bahçeşehir Ünversitesi’nde yüksek lisans eğitimini tamamladı. 1999 yılında başladığı profesyonel çalışma hayatının 6 yılını müşteri tarafında geçirdi. 2006 yılından itibaren yaklaşık 10 yıldır sırasıyla Probil, IBM-Seri, Netaş-BDH şirketlerinde Hizmet Yönetimi, Proje Yönetimi, İş Geliştirme ve Yönetilen Hizmetler birimlerinin yöneticiliğini üstlendi.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu