Atamalar

Xerox Türkiye’de Üst Düzey Atama

Xerox Türkiye’de Üst Düzey atama gerçekleşti.

Xerox’un Türkiye’deki matbaa, yayınevi ve baskı merkezlerine yönelik ürün ve çözümlerinin satış ve pazarlamasını yapan Grafik İletişim İş Grubu’nun Direktörü Özgür Bilgi oldu. Son yıllarda Türkiye’de giderek kullanımı yaygınlaşan dijital baskı teknolojilerinin oluşturduğu pazardan sorumlu olacak Bilgi, aynı zamanda özel ve kamu sektöründe gelişen Grafik İletişim projelerini yönetecek. Xerox Türkiye Genel Müdürü Burak Özer’e doğrudan bağlı olarak çalışacak olan Bilgi, yayınevleri ve matbaa sektöründe yaşanan ofsetten dijitale geçiş sürecinde deneyimleriyle matbaa ve yayınevlerine önemli katkılar yapması bekleniyor.

Xerox Türkiye’deki yeni görevi ile ilgili açıklama yapan Bilgi,  “Dünya genelinde dijital baskı pazarının lider markası Xerox’ta göreve başlamaktan dolayı mutluyum. Dijital baskı sistemlerinin Türkiye’de yaygınlaşmasında büyük payı olan Xerox’un matbaa ve yayınevlerine yönelik hizmet ve yaklaşımlarına, bilgi ve tecrübelerimle katkıda bulunmaya çalışacağım.” dedi.

Özgür Bilgi Kimdir?

Uludağ Üniversitesi Ekonomi bölümü mezunu olana Bilgi, iş hayatına Ankara’da başladı. 2004-2006 yılları arasında Ofisteknik’te Pazarlama Müdürü olarak çalışan Bilgi, 2006-2014 yılları arasında aynı şirkette İş Grubu Direktörü olarak görev yaptı. Bilg, en son Ricoh Türkiye’nin Basım Ürünleri İş Grubu’nun Direktörü olarak görev yapıyordu.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu