İK Televizyonu

Yünsa Reklamında Çalışanlar Rol Aldı

Yünsa, 'Yünden Sanata' teması çekilen yeni reklam filminde çalışanlarına rol verdi.

Yünsa, yünün fabrikaya girişinden kumaşa dönüşene kadar geçirdiği süreçleri ‘Yünden Sanata’ teması ile anlatan yeni reklam filmini yayınladı. Yünsa çalışanlarının yer aldığı film, bir senfoni orkestrası gibi işleyen fabrikanın öyküsünü anlatıyor.

İstanbul Devlet Senfoni Orkestrası Şefi Volkan Akkoç’un YÜNSA çalışanlarıyla birlikte yer aldığı filmde, Yünsa Çerkezköy Fabrikası’ndaki üretim hattı, bir orkestranın kusursuz işleyişiyle anlatıldı. İplikten kumaşa yünün her aşamadaki yolculuğu, notalara dökülerek canlandırıldı. Dokuma tezgâhları ve üretim hattındaki farklı makineler, birer enstrüman yerine geçerken, çalışanlar da müzisyen oldu.

Sanatsal bir deneyim

Film çalışmasıyla ilgili bilgi veren Yünsa Genel Müdürü Mustafa Sürmegöz, “Bizim için her iş günü yepyeni bir deneyim, keyifli ve heyecan verici. Başarılı bir takım oyunu oynuyoruz. Ancak öte yandan bu oyunumuz, tıpkı bir orkestranın koordineli hareketleri gibi sistematik. Dokuma tezgahlarımızdan üretim hattımıza, çalışanlarımızın hareketlerinden sunduğumuz ürünlere kadar tüm faaliyetlerimiz bir orkestranın işleyişi gibi olduğundan böyle bir filmi çektik. Yünün yolculuğunu kendi bakış açımızdan anlatırken, bu dünyanın sanatsal deneyimini kayıtlara geçirdik” dedi.

İşte Yünsa çalışanlarının rol aldığı reklam filmi:

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin İş Dünyası İnsan Kaynakları Haber İçerik Platformu

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu