Yapı Merkezi İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı Berna Tuncel Oldu

Yapı Merkezi Holding İnsan Kaynakları Genel Müdür Yardımcısı görevine Berna Tuncel atandı.

Berna Tuncel kimdir?

İstanbul Üniversitesi İtalyan Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunu Berna Tuncel, İşletme yüksek lisansını Marmara Üniversitesi’nde, İnsan Kaynakları Yönetimi programını ise ODTÜ bünyesinde tamamladı.

İnsan Kaynakları kariyerine 2000 yılında İnsan Kaynakları Danışmanı olarak adım atan Berna Tuncel, devamında Teknoloji Holding ve Oyak Grubu’nda çalıştı. 2006 yılında dahil olduğu DuPont Kimya bünyesinde, önce Türkiye-Ortadoğu-Afrika Bölgesi İnsan Kaynakları Müdürü, devamında şirketin Cenevre Merkez ofisinde Avrupa-Ortadoğu-Afrika Bölgesi İK Müdürü olarak çalıştı. 2012 yılında Vodafone Türkiye Kıdemli İnsan Kaynakları Müdürü olarak atanan Tuncel, devamında STFA Holding şirketlerinden biri olan Enerya Enerji İnsan Kaynakları Direktörü oldu. Sonraki yıllarda ise STFA Holding’de İç İletişim ve İnsan Kaynaklarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı’na atandı. 2020-2022 arasında DHL Supply Chain Türkiye İnsan Kaynakları Direktörü olarak görev aldı.

Farklı ülke, sektör ve kültürlerde insan kaynakları ve iç iletişim fonksiyonundaki tüm süreçlerin yapılanması ve geliştirilmesine liderlik eden Berna Tuncel, 9 Mayıs 2022 tarihinden itibaren Yapı Merkezi’nin tüm İK süreçlerinden sorumlu olacak.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu