İK Televizyonu

Canlı Yayında İş Başvurusu

Billboard reklamı ile iş arayan Genç Mühendis, yüzlerce kişiye ulaştı.

İki yıl önce metalürji ve malzeme mühendisliği bölümünden mezun olan Hataylı Caner Şahin Koç, birçok iş başvurusunda bulunmasına rağmen olumlu bir sonuç alamadı. Genç mühendis kariyer sitelerindeki binlerce başvuru arasından dikkat çekemeyeceğini fark edince ilginç bir yola başvurdu. Genç, başvuru yaptığı firmalara yakın billboardlara reklam vererek iş aramaya başladı. İşverenlerin dikkatini çekmek için bu yola başvurduğunu belirten genç, iş arayışına duygu katarak farkını hissettirmek istediğini belirtti. Genç mühendis hazırladığı iş ilanlarını Hatay ve Osmaniye’de bulunan organize sanayi bölgelerinde yer alan 8 ayrı noktadaki billboardlara astı.

Caner Şahin Koç’un verdiği ilanlar sosyal medyada çok konuşulurken, olay ayrıca ana haber bültenlerinde de yer aldı. Caner Şahin Koç, yarattığı farkındalıkla hem adaylar hem insan kaynakları profesyonelleri nezdinde taktir topladı.

Caner Şahin Koç’un CV’sini Ekoturk Tv İşin Güzel Yanı programının sunucusu Mehmet Onur, DHL Express İK Direktörü Ayla Kudret Çetinbora ile canlı yayında paylaştı.
İşte o anlar;

İLGİLİ HABERLER

İş Bulmak İçin Billboardlara Reklam Verdi

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu