İK Etkinlikler

31. PERYÖN Kongre 4-5 Ekim’de Gerçekleşecek

Türkiye İnsan Yönetimi Derneği PERYÖN’ün bu yıl 31’incisini düzenleyeceği İnsan Odağında Yönetim Kongresi, ‘100 Yüze İnsan’ temasıyla, 4-5 Ekim tarihlerinde Lütfi Kırdar Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek. Yurt içi ve yurt dışından önemli isimlerin konuşmacı olarak katılacağı kongrede konuşma yapacak isimler arasında “Vizyoner Liderliğin Da Vinci’si” olarak bilinen, Marshall Goldsmith Thinkers50 Ödülü sahibi Dr. Oleg Konovalov ve dünya çapında iş dünyasının geleceği konusunda ilk 10 isim arasında yer alan, “Sektöre Yön Veren En İkonik Kadın Lider” seçilen Dr. Kate Barker da yer alıyor.

İki gün boyunca insanın farklı yüzleri, çalışma hayatının, insan kaynağı yönetiminin değişen trendleri ve sürdürülebilirlik gibi konuların ‘Gelişen İnsan’‘Yenilenen İnsan’ ve ‘Dijitalleşen İnsan’ başlıkları altında konuşulacağı kongre, Avrupa’nın alanında en büyük organizasyonu olma niteliğini taşıyor.

İK teknolojileri alanındaki son gelişmelerin paylaşılacağı HR Tech oturumları ve HR Tech fuar alanının da yer alacağı kongreye Türkiye’den ve dünyadan pek çok uzman isim katılacak.

Vizyoner liderliğin da Vinci’si İstanbul’a geliyor

Merakla beklenen kongrenin ana konuşmacılarından ilki, dünyanın önde gelen kanaat önderlerinden Dr. Oleg Konovalov olacak. “Vizyoner Liderliğin Da Vinci’si” olarak bilinen, Marshall Goldsmith Thinkers50 Ödülü sahibi Dr. Oleg Konovalov, kongrede katılımcılara ‘Vizyoner İnsanlar Yaratmak’ konulu bir konuşma yapacak. Optimist Kitap tarafından yayımlanmış “Vizyonun Şifreleri” adlı bir kitabı bulunan Dr. Konavalov, kongre kapsamında okurları için kitabını da imzalayacak.

‘En İkonik Kadın Lider’ Dr. Kate Barker

Kongrenin yurt dışından gelen ikinci ana konuşmacısı ise inovasyon, insan ve teknoloji alanındaki gelişmeler konusunda dünya çapında bir otorite olarak tanınan Dr. Kate Barker olacak. Kongrede “İş Dünyasının Geleceği” başlıklı bir konuşma yapacak Dr. Barker, bu yıl “Sektöre Yön Veren En İkonik Kadın Lider” olarak seçildi. Dr. Barker, dünya çapında iş dünyasının geleceği konusunda ilk 10 isim arasında yer alıyor ve en etkili yönetim danışmanlarından biri olarak tanınıyor.       

Ceyda Düvenci ve Dr. Kerem Dündar sunacak

Ceyda Düvenci ve Dr. Kerem Dündar‘ın sunumuyla gerçekleşecek ve alanında uzman çok sayıda konuşmacının yer alacağı kongrede iki gün boyunca insan kaynağı yönetiminin ve çalışma hayatının en öncelikli gündemleri; sürdürülebilirlik, çeşitlilik, kapsayıcılık, çalışan bağlılığı, dijitalleşme, yapay zekâ-insan dengesi, etik, yeni çalışma trendleri, ücret yönetimi, yan haklar ve son gelişmelerin farklı sektörler üzerine etkileri gibi pek çok konu konuşulacak.

Sunay Akın ‘Tarih Boyunca İnsan’ı anlatacak

Sunay Akın‘ın ‘Tarih Boyunca İnsan’ı anlatacağı ve Cumhuriyet’in 100. yıl kutlamaları kapsamında sürprizlerin olacağı kongrede konuşma yapacak isimler arasında; Açıl Sezen, Ateş Ataseven, Banu Taşkın, Berna Öztınaz, Çiler Ay, Duygu Erzurumlu Cengiz, Fatih Uysal, Gökhan Erdoğdu, Günseli Özen, Hande Yaşargil, Prof Dr. Hanna Nita Scherler, Itır Erhart, Nursel Ölmez Ateş, Pınar Anapa, Selen Kocabaş, Serdar Turan, Sertaç Doğanay, Yiğit Oğuz Duman ve daha pek çok alanında uzman isim yer alıyor.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu