İK Etkinlikler

Boğaziçi Üniversitesi InnoBU Başlıyor

InnoBU için geri sayım başladı.

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından düzenlenen Türkiye’nin ilk ve tek sanal inovasyon yarışması InnoBU her yıl olduğu gibi bu yıl da, inovasyona meraklı katılımcıları iş dünyası ile bir araya getirecek. Geçtiğimiz yıl Ford Otosan sponsorluğunda “Akıllı Hareketlilik” teması ile gerçekleşen yarışma, bu yıl, Türkiye’de kurum içi girişimcilik projesi olarak başlayan dağıtım ve teslimat sektöründe cesur ve yenilikçi bakış açısıyla fark yaratarak en inovatif örneklerinden birisi olan Sendeo ile Sendeo’nun kuruluş hikayesine ev sahipliği yapan Koç Holding’in en köklü ve yenilikçi şirketlerinden birisi olan Aygaz’ın ana sponsorluğunda gerçekleşiyor olacak.

Geleceğin yenilikçilerini bir araya getirecek yarışmanın ilk etabında “son noktaya teslimat” temasında fikirler üretilecek ve başarılı bulunan ekipler final etabında bu fikirlerini projeleştirecekler. Fiziksel olarak gerçekleşecek ödül töreninde ise dereceye giren ekipler; staj fırsatları, hediye çekleri ve sürpriz ödüllerle buluşacak.

Ülke çapındaki her üniversite ve her ilden katılımcılara açık olan InnoBU için son başvuru tarihi olan 8 Nisan’a kadar 1-4 kişilik takımlar halinde başvuru yapılabilecek. Detaylı bilgi ve başvuru: https://ikboun.net/innobu/

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu