2019 Yılının En İyi İK Direktörü Belli Oldu

Schneider Electric İnsan Kaynakları Başkanı Olivier Blum, 2019 yılının en iyi İK direktörü seçildi.

Bu sene 24’üncüsü düzenlenen ‘Yılın En İyi İnsan Kaynakları Direktörü Ödülleri’ gecesinde Schneider Electric İnsan Kaynakları Başkanı Olivier Blum 2019 yılının en iyi insan kaynakları direktörü seçildi. Her yıl düzenlenen ödül gecesi, İK direktörlerinin şirketlerin gelişimine sunduğu katkıyı öne çıkarıyor.

Ödül töreninde konuşan Morgan Philips Group Başkanı Samuel Tamagnaud karar vermekte zorlandıklarını belirten Tamagnaud, ödülü almaya hak kazanan Blum için gerçek bir rol model ifadesini kullandı. Tamagnaud ayrıca: “Fayda odaklı bir yaklaşım sergileyen, çalışan ilişkileri kuvvetli, ekipleriyle yakın bir çalışma yürüten, stratejik bir vizyon sağlayabilen ve yaşanan değişimlerde Schneider Electric iş arkadaşlarına liderlik eden Blum, görevini mükemmel bir şekilde yerine getirmekte ve 2019 İnsan Kaynakları Direktörü unvanını tam anlamıyla hak etmektedir” diyerek konuşmasını tamamladı.

Cadremploi CEO’su Thibaut Gemignani ise Olivier Blum’un şirketin ticari faaliyetleri ile tamamen uyumlu İK görevi ve vizyonu sayesinde yeni bir liderlik biçimine ilham verdiğini belirtti. Blum’un yeni bir kültürel referansın ortaya çıkmasına katkıda bulunduğunu belirten Gemignani, Blum’un Fransa dışındaki farklı ülkelerde 17 yıl boyunca aldığı görevlerin global dönüşümün başarısını sağlamaya yardımcı olduğunun altını çizdi.

Etiketler

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı