Atamalar

Fairmont Quasar Istanbul’a Tecrübeli İsim

Fairmont Quasar Istanbul Satış ve Pazarlama Direktörlüğü’nde Direnç Koca atandı. Alanında 19 yıllık tecrübe ve birikime sahip olan Koca, Fairmont markasının Türkiye’deki ilk oteli olan Quasar Istanbul’un Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevine getirildi.

Dokuz Eylül Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği bölümü mezunu Direnç Koca, çalışma hayatına 2002 yılında İngiltere Maidenhead’deki Boulters Lock Hotel’de restoran ve bar yetkilisi olarak başladı.

Koca daha sonra Fuga Fine Times Bodrum’da Misafir İlişkileri Yetkilisi olarak görev yaptı. Otelcilik kariyerine Kempinski Hotel Barbaros Bay Bodrum’da Satış Koordinatörü ardından da aynı otelde Satış Müdür Yardımcısı olarak devam etti.

Direnç Koca, W Istanbul Hotel’de Satış Direktör Yardımcısı görevinde bulundu. Ardından Grand Hyatt Istanbul’da da Satış Direktör Yardımcısı olarak çalıştı. 2016 yılında Park Hyatt Istanbul’a Satış Direktörü olarak atanan Koca, 2017’de Hyatt Centric Levent Istanbul’un Satış ve Pazarlama Direktörlüğü görevini üstlendi.

Son olarak Grand Hyatt Istanbul, Park Hyatt Istanbul ve Hyatt House Gebze’nin Grup Satış ve Pazarlama Direktörü olarak çalıştı. Satış ve pazarlama konusunda 19 yıllık tecrübe ve birikime sahip olan Koca, 1 Nisan 2021’den itibaren Fairmont Quasar Istanbul’da yeni görevine başladı.

 

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin İş Dünyası İnsan Kaynakları Haber İçerik Platformu

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu