Atamalar

Tekfen Holding Emlak Geliştirme Grubu’nda Yeni Atama

Emlak Geliştirme Grubu’ndan Sorumlu Başkan Yardımcısı olarak gayrimenkul sektörünün deneyimli ismi Zeynep Hüveyda Akdilli Oral getirildi. Sektörde 25 yıllık tecrübesi bulunan Oral, 2 Mayıs itibariyle yeni görevine başladı.

Zeynep Hüveyda Akdilli Oral Kimdir?

1982 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü’nden mezun olan Akdilli Oral, iş hayatına 1983 yılında Çilingiroğlu Mühendislik ve Müşavirlik Ltd. Şti.’nde Proje Mühendisi olarak başladı. Daha sonra Transklima İzzet NASİ’de Teklif Hazırlama ve Satış Mühendisi olarak çalışan Akdilli Oral,1990 yılında Akmerkez Etiler Adi Ortaklığı’nda Şantiye Kontrol Mühendisi olarak göreve başladı. 1994-2004 yılları arasında Akmerkez’in yönetim şirketi Üçgen Bakım ve Yönetim Hizmetler A.Ş.’de sırasıyla Genel Müdür Yardımcısı ve Genel Müdür görevlerini üstlendi. 2004-2012 yılları arasında ise Akmerkez GYO’nun Genel Müdürlüğü’nü yürüttü. Akdilli Oral, 2012-2016 yılları arasında SAF GYO A.Ş.’de Genel Müdür olarak görev yaptı.

Zeynep Akdilli Oral; Ekonomist Dergisi’nin hazırladığı “En güçlü 50 kadın CEO” listesinde 2012 yılından bu yana yer almaktadır.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu