İK Etkinlikler

Boğaziçi Marka Zirvesi Başlıyor!

Boğaziçi Üniversitesi İşletme ve Ekonomi Kulübü tarafından 10. kez düzenlenecek olan Boğaziçi Marka Zirvesi için geri sayım başladı.

10. Yılında Marka İletişiminde Hikaye Anlatıcılığı

Bu yıl “it’s all about storytelling” mottosuyla yola çıkan Boğaziçi Marka Zirvesi, markaların ruhunu ortaya koyan hikayeleri duayen isimlerden dinleme fırsatı sunuyor. Sporda, sanatta, iş dünyasında ve hepimizin hayatında olan marka ve pazarlama kavramlarını her açıdan ele alacak olan zirve 10. yılında da birbirinden değerli konuşmacıları ve ilham veren oturumlarıyla katılımcılarının karşısına çıkacak.

Kimler Katılacak?

Bu yıl GarantiBBVA ana sponsorluğunda 6-7 Mayıs 2023 tarihlerinde Boğaziçi Üniversitesinde gerçekleşecek Boğaziçi Marka Zirvesi’nde iki gün boyunca Reckitt, Loreal, BAT, Shell, Migros, Vakko, Philip Morris, Mey, Türkiye Sigorta, Flormar gibi birçok şirketten sektörün önde gelen isimleri marka hikayeleriyle; Onur Yanık, Yalçın Pembecioğlu, Ahmet Gülüm, İhsan Özçıtak, Doğan Kabak ve Ferhat Albayrak gibi isimler de, ilham kaynağı hikayeleriyle konuşacak ve marka iletişimi her yönüyle ele alınacak.

Sınırlı erken dönem biletleri için tıklayın

Detaylı Bilgi;

ikboun.net/bmz/

instagram.com/bogazicimarkazirvesi/

linkedin.com/company/boğaziçi-marka-zirvesi/

twitter.com/ikmarkazirvesi

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu