İK Etkinlikler

PERYÖN Kongre İK Gündemini Belirledi

Bu sene 27. kez düzenlenen PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresi yerli ve yabancı konuşmacıları, ilham veren içerikleriyle iki gün boyunca 50 oturumda yaklaşık 100 konuşmacıyı ağırladı.

PERYÖN İnsan Yönetimi Derneği tarafından bu sene 27. kez düzenlenen PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresi bu yıl da İnsan Kaynakları gündeminin belirlenmesine öncelik etti. İki gün boyunca 50 oturumda yaklaşık 100 konuşmacının yer aldığı kongre, 3 bini aşkın kişiyi ağırladı.

Bugünün insanı ile geleceğin buluşmasını konu alan, PERYÖN Kongre’de; bilgi, değişim cesareti, öğrenme çevikliği, açık fikirlilik, yeni liderlik ve yaratıcılık alanlarında ilham veren konular konuşuldu.

PERYÖN Kongre’nin her sene hem katılımcı sayısı hem de içerik anlamında daha da güçlendiğini dile getiren PERYÖN Yönetim Kurulu Başkanı Berna Öztınaz 27.kez düzenlenen PERYÖN İnsan Yönetimi Kongresi ile ilgili düşünceleri şu şekilde ifade etti:

“Bu sene PERYÖN Kongre’de dünyanın bilgisi ve aklıyla, geleceğin vizyon ve cesaretini konuştuk. Görünen o ki dünya, iklim değişikliği ile hiç olmadığı kadar meşgul. Yapay zekâ sunduğu pek çok avantajın yanı sıra insana akıllı öğrenme stratejisi ve yetkinliklerde yenilenmeyi şart koşuyor. İlk defa bir arada çalışmaya başlayan beş jenerasyon bireylere anlam sunabilen kurumları ve liderleri arıyor. Öte yandan nüfus artışı ve iklim değişikliği, sorumlu insan / kurum anlayışını olmazsa olmaz kılıyor. Her şeyin üzerine bir şemsiye gibi açılan ‘belirsizlik yönetimi’ temel ihtiyaç haline geliyor. Bu sene de kongremize katılarak değerli görüşlerini paylaşan konuşmacılarımıza ve bizi dinlemeye gelen tüm katılımcılarımıza teşekkür ediyorum”.

Kentsel Dönüşüm

Ilaydag

İş hayatı ve insan kaynakları ile ilgili çok çeşitli içerikler

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu