İK Blog

Apple’dan Evden Çalışmayı Konu Alan Reklam Filmi

Apple önceki reklam filmi The Underdogs niteliğinde hazırladığı yeni filmi ile, evden çalışma sisteminin eğlenceli ve zor anlarına değindi.

Tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs pandemisi sebebiyle birçok çalışan evden çalışma sistemine adapte olmak zorunda kaldı. Bu dönem içerisinde evde çalışma sisteminin eğlenceli ve zor kısımları birçok iletişim çalışmasına konu oldu. Hem evde olup hem de işlere yoğunlaşmak, ev haliyle mücadele etmek veya evcil hayvanlarımızı zapt edebilmek derken hepimiz renkli anları yaşamış olduk.

Apple‘da yeni reklam filmi ile evden çalışma sistemine yer veren markalar arasında yerini aldı. Önceki dönemde büyük yankı uyandıran Apple’ın reklam evreninin kıymetini bilmeyen dörtlüsü The Underdogs yeni reklam filmiyle tekrar gündeme geldi.  Reklam filminde The Underdogs ,Apple ürünlerinden faydalanarak hayallerindeki pizza kutusunu tasarlamak ve tasarımlarını patronlarına beğendirmek için meşakkatli bir uğraşa girişen dört meslektaşın sermayeyle mücadelesi ofislerin eve taşındığı dönemde de devam ediyor.

Kentsel Dönüşüm

Ilaydag

İş hayatı ve insan kaynakları ile ilgili çok çeşitli içerikler

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu