CarrefourSA’da Dijital İş Gücü Zamanı

CarrefourSA, İnsan Kaynakları Operasyonları Robotik Süreç Otomasyonu ile dijital iş gücü dönemine geçiş yaparak, işe alım süreçlerini hızlandırdığını açıkladı.

Türkiye’nin en büyük perakende şirketlerinden birisi olan CarrefourSA, mavi ve beyaz yakalıların işe giriş süreçleri dijitalleştirilerek personel kartlarını hızlı, hatasız ve eksiksiz bir şekilde oluşturmaya başladığını açıkladı. Şirketten yapılan açıklamada ayrıca personel kartlarını dijital sistemle yaklaşık 5 kat daha hızlı oluşturup toplam 1500 saatlik iş gücü açığa çıkardıkları bilgisine yer verildi.

İnsan kaynakları ödüle doydu!

Sabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA, insan kaynakları politikasıyla dijital yeniliklere imza atarak çalışan verimliliğini artıran uygulamaları başarıyla gerçekleştirdi. Şirket insan kaynakları alanında gerçekleştirdiği uygulamalarıyla bu alanda birçok ödüle layık görüldü.

CarrefourSA, İnsan Kaynakları alanındaki uygulamalarıyla Kariyer.net İnsana Saygı ve SecretCV HR Summit 2019 İK’nın Yıldızları ödüllerine layık görülürken Employer Brand Summit kapsamında da en gözde ikinci şirket seçildi.

Etiketler

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı