İş Dünyası

Coca-Cola’dan Küçük İşletmelere Tanıtım Desteği

Coca-Cola Türkiye, pandemiden etkilenen yeme-içme sektörüne destek olmak için Google Programatik Ağı üzerinden 500’ü aşkın işletmenin tanıtımını yapacak.

Koronavirüs pandemisi tüm dünyayı ekonomik olarak zarara uğratmış ve her ülke kendine göre yardım kampanyaları oluşturmuştu. Birçok büyük markanın yerel temsilleri kampanyalara destek veriyor ya da yeni projeler üretiyor. Bu markalardan biri de pandeminin başından beri farklı projelere imza atan Coca -Cola Türkiye oldu.

Coca- Cola Türkiye koronavirüs pandemisinden en çok etkilenen sektörlerin başında yer alan yeme-içme sektörüne yönelik bir destek kampanyası başlattı. Bu destek kampanyasıyla diğer amaçlarından biri hem tüketiciye fayda sağlamak hem de satış noktalarını desteklemek olacak.

Bu kampanyayla birlikte, Türkiye’nin dört bir yanında, yeme-içme sektöründe hizmet veren 500’ü aşkın işletmenin tanıtımını yapacak. Coca-Cola Türkiye bu tanıtımları Google Programatik Ağı üzerinden gerçekleştirecek.

Öncelikli olarak, küçük-yerel işletmelerin desteklendiği proje ile birçok kişi sevdikleri mekanların yeniden açıldığı bilgisini ve bu mekanların tanıtımlarını, lokasyon ve zaman bazlı iletişim uygulaması sayesinde Google aramalarında görebilecek. İşletmelerin yeniden müşterileriyle buluşmasında köprü olmayı amaçlayan Coca-Cola’nın bu tanıtım çalışmaları eylül ayı sonuna kadar devam edecek.

Kentsel Dönüşüm

Ilaydag

İş hayatı ve insan kaynakları ile ilgili çok çeşitli içerikler

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu