THY’dan Öğrencilere Yarı Zamanlı İş Fırsatı

Türk Hava Yolları (THY) iyi derecede İngilizce bilen, üniversitelerin 26 bölümünden birinde eğitim gören öğrenciler arasından Part Time çalışanlar işe alacak. Şirket 18 şehirdeki havalimanlarında part time olarak çalışacak pozisyonlara ilişkin iş ilanını yayınlarken başvuruları kabul etmeye başladı

Hangi illerde part time işe alım yapılacak?

THY’nin part time çalışmaya ilişkin iş ilanı açtığı iller; Ağrı, Ankara, Antalya, Artvin, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, İzmir, Kahramanmaraş, Kayseri, Ordu-Giresun, Samsun, Şanlıurfa, Trabzon ve Van.

Başvurulara ilişkin önemli bir nokta ise, iş ilanına başvuru yapan üniversite öğrencileri öğrencisi oldukları okulun bulunduğu şehrin dışında bir lokasyon için iş başvurusu yapmaları halinde başvuruları geçersiz sayılacak. 

Part time iş için çalışma koşulları neler?

Üniversite öğrencilerine yönelik part time olacak iş belirli süreli hizmet sözleşmesi ile yapılacak ve çalışma süresi 6 ay olacak. Ücretler çalışılan saate göre hesaplanırken haftada en az 20 en fazla 30 saat çalışılabilecek. Aranan şartlar ise;

T.C. vatandaşı olmak,

Doğum tarihi 1.1.1994 ile 31.12.1999 tarihleri arasında olmak,

İyi derece ingilizce bilgisi ve

üniversitelerin Hava Lojistiği,Hava Trafik Kontrol Bölümü,Havacılık Elektirik Elektroniği, Havacılık İşletmeciliği,Havacılık Yönetimi, Havacılıkta Yer Hizmetleri Yönetimi, Lojistik Lojistik Ve Taşımacılık, Lojistik Yönetimi, Sivil Hava Ulaştırma İşletmeciliği,Sivil Havacılık ve Kabin Hizmetleri, Uçak Elektriği, Uçak Elektrik Ve Elektroniği, Uçak Elektroniği, Uçak Gövde Bakım, Uçak Gövdesi, Uçak Motoru, Uçak Teknolojisi, Uçak Yer Destek Sistemleri, Uçuş Harekat Yöneticiliği, Ulaştırma Ve Lojistik Bölümü, Uluslararası Lojistik, Uluslararası Taşımacılık Ve Lojistik, Uluslararası Taşımacılık Yönetimi, Uluslararası Ticaret Ve Lojistik Yer Hizmetleri bölümlerinden birinde öğrenim görüyor olmak.

Şartları taşıyan adaylar, ilana kurumsal web sitesi üzerinden başvurabilecek. İlan kriterlerini sağlayan adaylar ile THY insan kaynakları tarafından Türkçe ve İngilizce mülakat yapılıyor olacak.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı