İşveren Markası

Maxion İnci Jant Grubu’na İşveren Markası Ödülü

Maxion İnci Jant Grubu, çalışan odaklı bir çalışma ortamı oluşturan ve çalışan gelişimi için etkin fırsatlar sunan işyerlerine verilen uluslararası Employer Brand Stars (İşveren Markası Yıldızları) Ödülleri’nde “Dijital Kullanımı” kategorisinde PaylaşMax Dijital İletişim Platformu ile altın ödüle layık görüldü.

Londra merkezli global İşveren Markası Akademisi tarafından desteklenen uluslararası İşveren Markası Yıldızları Ödülleri’nin kazananları belli oldu. İç iletişim, dış iletişim, liderlik, staj ve mezun programı, dijital kullanımı gibi başlıklarda toplamda 11 kategoride verilen ödüller, etkin çalışan işe alımı, katılımı ve elde tutma politikaları oluşturan, işgücünün tüm potansiyelini en üst düzeye çıkaran işyerleri geliştiren kuruluşları onurlandırma amacı taşıyor. Kuruluşlar önde gelen akademisyenler ve bağımsız uzmanlarından oluşan uluslararası jüri üyeleri tarafından değerlendiriliyor.

“İnsana değer” yaklaşımıyla hareket eden Türk otomotiv tedarik sanayinin öncülerinden Maxion İnci Jant Grubu, dijital kullanımı kategorisinde dijital iletişim platformu PaylaşMax ile altın ödülün sahibi oldu.

Alınan ödülle ilgili açıklama yapan Maxion İnci ve Maxion Jantaş Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Zaim, “İnsanımız bizim en değerli kaynağımız, bu yüzden insanı merkez alan bir yaklaşımla faaliyet gösteriyoruz. Ödül aldığımız PaylaşMax Dijital İletişim Platformu’muz, dijital gücümüzü çalışanımız için değer yaratmada kullandığımız önemli bir proje. Yenilikçi, verimli kaynak kullanımı sağlayan, sürdürülebilir ve en önemlisi çalışan memnuniyetini ve gelişimini destekleyen bir dijital iletişim platformu. Elbette çalışanlarımızın mutluluğu bizim en büyük mükafatımız. Ancak insan kaynakları yönetimimizdeki yenilikçi adımlarımızın uluslararası bir ödülle taçlandırılması bizi hem gururlandırdı hem motive etti. Bu başarımızın arkasındaki en büyük gücümüz olan çalışma arkadaşlarımı da tebrik ediyorum,” dedi.

Maxion İnci Jant Grubu’nun dijital iletişim platformu PaylaşMax ilk olarak Ekim 2017’de web tabanlı olarak hayata geçirildi. İsmi, tüm çalışanların katılımıyla gerçekleştirilen bir ankette oybirliği ile belirlenen platform, Ekim 2019’da mobil uygulama olarak da kullanıma sunuldu. PaylaşMax ile çalışanlar birbirleri ile düzenli, şeffaf ve interaktif şekilde iletişim içinde olabiliyor, hızlı geribildirim verebiliyor, şirket faaliyetleri ile ilgili güncel bilgiye anında ulaşabiliyorlar.  Platform üzerinden yıllık e-bültenlere, kurumsal videolara, kurumsal dergilere ve daha birçok içeriğe de erişilebiliyor. Ayrıca sistem üzerinden online öğrenme ve gelişme fırsatları da sunuluyor.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu