Borusan Holding’e Yeni CEO

Erkan Kafadar 2020 Ocak ayından itibaren Borusan Holding’in yeni CEO’su olarak görevine başlayacak.

Borusan Holding’de yönetim kurulu başkanlığının yanı sıra 2019 yılından bu yana CEO sorumluluğunu da üstlenen Ahmet Kocabıyık, şirket içi duyuruyla holdingin yeni CEO’sunun Erkan Kafadar olacağını duyurdu. Kafadar, görevine Ocak 2020 itibarıyla başlayacak.

Efkan Kafalar Kimdir?

Lisans eğitimini İstanbul Üniversitesi İşletme Bölümü’nde tamamlamasının ardından 1991 yılında Borusan Grubu bünyesine yetiştirme elemanı olarak katılan Erkan Kafadar, 1991 – 1995 yılları arasında Borusan Birleşik Boru Fabrikaları ve 1995 – 1999 yılları arasında Borçelik ihracat departmanında farklı görev ve sorumluluklar üstlendi. 1999 yılında Borçelik İhracat Müdürü ve 2002 yılında da Satış, Satınalma ve Pazarlamadan Sorumlu İcra Kurulu Üyesi olan Kafadar, 2006 yılında Borçelik Genel Müdürü oldu.

2015 yılından sonra Borusan Holding İcra Kurulu Üyesi olarak kariyerine devam eden Kafadar, Borçelik, Borusan Otomotiv, Borusan Araç İhale ve Liman şirketlerinde murahhas üyeliklerin yanı sıra grup şirketlerinin yönetim kurullarında yer aldı.

Etiketler

Ilaydag

İş hayatı ve insan kaynakları ile ilgili çok çeşitli içerikler

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı