Atamalar

Hepsiburada Üst Yönetiminde Organizasyon Değişikliği

Mehmethan Yallagöz 1 Ocak 2022 itibarıyla Hepsiburada Lojistik Grup Başkanı olarak atanırken, Ender Özgün ise bu görevine ek olarak 1 Ocak 2022 tarihinde geçerli olmak üzere Büyüme ve Veri fonksiyonlarının sorumluluklarını da üstlenecek.

Hepsiburada, üst yönetimindeki yeni atama ve organizasyon değişikliklerini duyurdu.

Hepsiburada’dan yapılan açıklamaya göre, şirketin lojistik organizasyonunun daha da geliştirilmesi hedefi çerçevesinde, halen Hepsiburada iştiraklerinden HepsiJet’in genel müdürü olarak görev yapan Mehmethan

Hepsiburada’nın üst yönetiminde bir diğer değişiklik de pazarlama, büyüme ve veri alanlarında gerçekleşti. Hepsiburada’nın pazarlama ve büyüme hedeflerini bütünleşik bir pazarlama organizasyonu altında yönetmek üzere, halen şirketin Pazarlama Grup Başkanlığı (CMO) görevini yürüten Ender Özgün bu görevine ek olarak, 1 Ocak 2022 tarihinde geçerli olmak üzere Büyüme ve veri fonksiyonlarının sorumluluklarını da üstlenecek.

Mehmethan Yallagöz kimdir?

Uludağ Üniversitesi İşletme Bölümü mezunu Mehmethan Yallagöz, Yurtiçi Kargo’da denetimden sorumlu başkan yardımcılığı ve müfettişliği, Markafoni’de lojistik operasyonlar grup direktörlüğü görevlerinde bulundu. Hepsiburada’ya 2017’de Lojistik Grup Direktörü olarak katılan Yallagöz, 2019’dan bu yana HepsiJet Genel Müdürlüğü görevini yürütüyordu.

Ender Özgün kimdir?

Boğaziçi Üniversitesi Endüstri ve İnşaat Mühendisliği bölümleri mezunu olan Özgün, iş hayatına 2005 yılında Procter&Gamble’da başladı. Temmuz 2021’den bu yana Hepsiburada Pazarlama Grup Başkanı olarak görev yapan Ender Özgün Hepsiburada’ya katılmadan önce Vodafone Türkiye’de çeşitli pozisyonlarda görev alıyordu.

Kentsel Dönüşüm

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu