İK Etkinlikler

CHRO Summit 2021 1 Haziran’da Gerçekleşecek

İş dünyasının önde gelen yöneticileri ve İK Liderleri'ni bir araya getirecek CHRO Summit 2021 1 Haziran'da online olarak gerçekleşecek.

Fortune Türkiye & Data Expert iş birliği ve BMI organizasyonuyla bu yıl 4. kez düzenlenecek CHRO Summit 1 Haziran’da gerçekleşecek. Bu yıl RESHAPE temasıyla düzenlenecek zirvede, pandeminin etkisiyle ortaya çıkan yeni düzende çalışma hayatının geçireceği dönüşüm ve şirketlerin bu dönüşüme nasıl ayak uyduracağı gibi konular ele alınacak.

Pandemi salgını sonrasında değişen iş dünyası ve insan kaynakları alanında, oyunun kuralları yeniden yazılıyor. İş dünyasında doğru kabul edilen birçok yaklaşım yerini yeni iş yapış şekillerine bıraktı. Bu durum birçok sürecin yeniden tasarlanması ve şekillenmesi ihtiyacını doğurdu. 1 Haziran’da RESHAPE temasıyla gerçekleşecek CHRO Summit’te iş dünyasının yeni dinamikleri, en iyi uygulamalar ve İK trendleri yerli ve yabancı konuşmacılarla ele alınacak.

En Etkin 50 İK Lideri Ödüllerini Alacak

Data Expert iş birliğiyle 2016 yılından bu yana gerçekleştirilen ve binin üzerinde şirketle yapılan araştırma serisinin insan kaynakları ayağı olan Fortune Türkiye “En Etkin 50 CHRO” araştırmasının sonuçları Mayıs ayında açıklanmıştı. En Etkin50 CHRO listesinde, Demirören Medya İnsan Kaynakları Grup Başkanı Elif Karacaoğlu, Koç Holding İnsan Kaynakları ve Endüstri İlişkileri Başkanı Özgür Burak Akkol, ASELSAN Kurumsal Yönetim Genel Müdür Yardımcısı Hakan Karataş, OYAK İnsan Kaynakları Grup Başkanı Haluk Gümüşderelioğlu gibi başarılı isimler yer alıyor. 1 Haziran’da gerçekleşecek etkinlikte bu yılın en etkin 50 CHRO’su seçilen tüm isimler de ödüllerini alacak. En Etkin 50 İK Yöneticisi 2021 tam listesine buradan ulaşabilirsiniz.

1 Haziran’da gerçekleşecek CHRO Summit’te konu başlıklarını ve pandemi sonrasında iş hayatında yaşanan değişimleri DataExpert Kurucu Ortağı Yasin Altunkaya insan kaynakları tv programı İşin Güzel Yanı’nda anlattı.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu