İK Etkinlikler

Hacettepe Kariyer Fuarı 7-8 Mart’ta Gerçekleşecek

Türkiye’nin en büyük üniversite kariyer fuarı unvanına sahip Hacettepe Kariyer Fuarı, 7-8 Mart 2024 tarihlerinde Hacettepe Üniversitesi Beytepe Yerleşkesi’nde yer alan Tunçalp Özgen Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek.

Hacettepe Üniversitesi Kariyer Merkezi ve okulun 7 öğrenci topluluğunun iş birliğiyle düzenlenen fuar, farklı sektörlerden firmalar ile üniversite öğrencilerini bir araya getirme amacı taşıyor. Staj ve iş imkanlarından yararlanabilmek için şirketlerle bire bir temas fırsatını yakalayabileceğiniz fuarda, birçok sektörden sayısı 200’e yakın firma konuk edilecek.

Katılımcı firma sayısı ve her geçen yıl artan ziyaretçi kitlesiyle dikkat çeken etkinliğin bu yılki konsepti ise “Lider Kadınlar” olarak belirlendi. 150’den fazla firmanın standının yanı sıra fuarın temasına uygun kadın konuşmacıların sahne alacağı ana salon oturumları ile iki gün boyunca birçok firmanın düzenleyeceği workshop, mülakat simülasyonu, vaka analizi vb. içerikteki interaktif oturumlar, tamamen ücretsiz bir şekilde öğrencilerle buluşturulacak.

Hacettepe Üniversitesi dışından katılımcılara açık ve ücretsiz olan etkinlik, ilham veren oturumları, interaktif salon etkinlikleri ve onlarca sektörden yüzlerce başarılı firmaya ev sahipliği yapacak.

Katılım ve kayıt oluşturabilmek için Play Store / iOS aracılığıyla HU Kariyer Fuarı mobil uygulaması indirebilecek ya da @huksf sosyal medya hesapları takip edebilecek.

Kentsel Dönüşüm

İK Magazin

İK Magazin.com üzerinde yer alan varsayılan yöneticidir. Mail: info@ikmagazin.com

İLGİLİ İÇERİKLER

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu